Banka Kredi Kampanyaları

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Tüm Yöntemler

Ülkemizde ne çok kullanılan kredi kartı markalarından birisi olan Axess kredi kartı ile ilgili olarak bu yazımızda siz değerli okurlarımıza; Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Tüm Yöntemler ile ilgili bilgi paylaşacağız.

axess kart başvurusu

akbank axess online kredi kartı başvurusu

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Chip-para gibi önemli bir özelliğe sahip olan Akbank Axess kredi kartı, Axess ile anlaşmalı olan her türlü işletmeden bedava alışveriş yapabilmenize olanak tanımaktadır. Öte yandan akaryakıt harcamalarınızda da sizlere ciddi avantajlar sağlayan Axess kredi kartı, Akbank internet bankacılığı ve Akbank mobil uygulamasıyla talep edilebilen bir karttır. Siz de bu iki farklı yol sayesinde anında söz konusu kredi kartını alabilmek adına başvuru yapabilirsiniz.

SMS

AXESS yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 5990’a kısa mesaj olarak göndermeniz durumunda siz de Axess kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Axess kredi kartının Chip-para özelliğinden yararlanırken, her Chip-para’nın 1 TL değerin olduğunu bilmeniz, Axess kullanımı konusunda daha çok işinize yarayacaktır.

İnternet Sitesi

Akbank, Axess kredi kartı için özel olarak açmış olduğu internet sitesi sayesinde, Axess müşterisi olmak isteyen kişilere başvuru imkanı sağlamıştır. Adınız, soyadınız, cep telefonunuz, T.C. Kimlik Numaranız ve güvenlik kodu gibi bilgileri girmeniz durumunda, internet sitesi üzerinden başvurunuz anında alınmaktadır.

Çağrı Merkezi

Gıda, market, restoran, akaryakıt, elektronik, turizm, seyahat ve daha birçok alanda kampanyaları bulunan Axess kredi kartı, 444 2 525 No’lu telefon numarası ile müşteri temsilcilerine bağlanarak talep edilebilen bir karttır. Saymış olduğumuz birçok alanda yaptığınız alışverişler, sizlere ekstra Chip-para kazandırmaktadır. Bu kazanmış olduğunuz Chip-paralar, sizlere bedava alışveriş imkanı tanımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hasan.Demir dedi ki:

    Yanlışlıkla.kredi.karti.istedim.iptalini.istiyorum

  2. Ramazan kızmaz dedi ki:

    Yanlışlıkla kıredi kartıbaş vurusu yaptım

  3. Ramazan kızmaz dedi ki:

    Axes kıredi kartı başvurusu yaptım yanlışlıkla iptal etmek istiyorum

BİR YORUM YAZ