Banka Kredi Kampanyaları

Akbank Axess Kredi Kartı Limiti Arttırma Yöntemleri

Akbank müşterilerinin alışverişleri esnasında kendine özgü avantajları ile kullanabilecekleri kredi kartı Axess’tir. Kişilere nakit kullanmadan alışveriş yapma olanağı sunan kredi kartları farklı faktörlere bağlı olarak limitlendirilmektedir. Yüksek limitli bir kredi kartına sahip olmak ayrıcalıklı bir durum kabul edilebilir. Bu kişiler belirli bir miktara kadar nakit ihtiyaçlarını bu sayede acil durumlarda kolaylıkla karşılayabilmektedir. Kişilere özel tanımlanan Akbank Axess kredi kartlarına verilmiş olan limitler hesap ekstresi üzerinde yer almaktadır.  Limitlerini bilmeyen kişiler Akbank internet şubesini kullanarak ya da 444 25 25 numaralı telefon numarasından müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek öğrenebilir ve de dilerlerse arttırma talebi de gerçekleştirebilir.

axess kart limiti arttırma

akbank axess kredi karti limiti artirma

Axess kart sahipleri limit arttırımı için aranan şartları sağlamaları takdirinde Akbank’ın cep telefonu ve akıllı cihazlar için kullanılabilen uygulaması olan Akbank Direkt Mobil ya da Akbank şubelerini kullanabilirler. Buna ek olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak da müşteri temsilcileri ile görüşmek ve limit arttırımı talebinde bulunmak mümkündür. Ayrıca Akbank müşterilerine birçok bankada bulunmayan bir özellik olarak ATM cihazlarını kullanarak limit yükseltme işlemi yapabilme imkanı sunmaktadır.  Ayrıca kişilerin limitlerinin yükselmesinde etkili olan faktörler bulunur. Bunlar arasında kartın kullanılmaya başladığı zaman da yer almaktadır. Kişiler isterlerse otomatik limit artışı olarak bilinen ve kartın kullanıldığı zaman süresince düzenli olarak limitlerini arttırabilirler. Bunun için müşteri temsilcileri ya da şubeler ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Axess Kart Limiti Arttırmak Kolay Mı?

Akbank Axess kart sahiplerinin limit artışı taleplerinde bulunarak kartlarını kullanarak gerçekleştirecekleri toplam harcama miktarını arttırması kolaydır. Bunun için çağrı merkezi ile iletişime geçilebilir, internet şubesi ve cep şubesi kullanılabilir ve bunlara ek olarak şubelerde bulunan yetkililerle de görüşülebilir. Genel olarak limit artışı başvuruları hızlı bir şekilde işleme alınmakta ve kabul edilmektedir. Başvuru gerçekleştiren birçok kişi de limitlerini hemen arttırabilmektedir. Akbank limit artışı ve diğer kredi kartı kullanımı işlemlerinin en hızlı şekilde yapılabildiği bankalardan olması ile dikkat çekmektedir.  Limit artışı yapılırken dikkate alınan faktörler arasında kişilerin yaptıkları düzenli ödemeler ve gelir miktarları da bulunur.

Yine konuyla alakalı olan Akbank Cebe Para Gönderme Nasıl Yapılır En Kolay Yol konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/akbank-cebe-para-gonderme-nasil-yapilir-en-kolay-yol/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Taner dedi ki:

    İki. Ayrı bankada. Kredi kartı m. Var. Birini. Kapatsam. Limiti. Akbank. Kredi kartına. Gecermi

BİR YORUM YAZ