Banka Kredi Kampanyaları

Akbank Axess Kredi Kartının İptali İçin En Kolay Yöntemler

Akbank Axess kredi kartı sahipleri herhangi bir durumda veya kendi isteklerinden dolayı, kredi kartlarını iptal ettirmek için işlemler yapabilmektedir. Her bankadaki işleyiş Akbank üzerinde de geçerli olduğu için kart kullanıcıları, istedikleri zaman kredi kartlarını kapatabilmektedir. Bu işlemi yapmak için Akbank tarafından birçok farklı kanal aktif edilmiştir. Bu yollardan birisi bankanın herhangi bir şubesine giderek, başvuru açmaktır. Ayrıca Akbank internet bankacılığı, Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank mobil uygulama aracılığı ile de, Akbank Axess kredi kartlarının iptalleri yapılabiliyor.

axess kart iptali kapattırma

akbank axess kredi kartinin iptali icin en kolay yontemler

Kredi Kartları Neden Kapatılmak İstenir?

Vatandaşlar kontrolsüz bir şekilde kredi kartlarını kullanmalarından dolayı, sonunda gelen kredi kartı ekstresi ile beraber, şoka girmektedir. Kredi kartı borçlarından dolayı hayatını yürütemeyen kişiler, genel olarak çareyi ise kredi kartlarını iptal ettirmekten yana bulmaktadır. Öte yandan sadece sıkıntı ve problem yaşandığı için değil de, farklı bankalardan gelen cazip kredi kartı kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar, bu nedenlerle de kredi kartlarını kapatarak, yeni ürünlerine ve kartlarına kavuşmayı düşünebilmektedir.

Akbank Şubeleri İle Kredi Kartı İptali

Akbank müşterileri, kredi kartlarını hızlı bir şekilde iptal ettirmek istiyorsa, Akbank’ın herhangi bir şubesine giderek başvuruları yapabiliyor. Banka yetkilileri müşterilerinin bu taleplerini kısa sürede yerine getirerek, kullandığı Akbank Axess kartlarını hızlı bir şekilde iptal etmektedir. Fakat bilindiği üzere bankaların çalışma saatleri 09.00 ile 17.30 saatleri arasındadır ve bu saatler arasında gitmeniz gerekmektedir.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartını İptal Etmek

Akbank Axess kredi kartını kapatmak için pratik yöntemlerden bir tanesi de, internet bankacılığı ile iptal yöntemidir. İnternet bankacılığı üzerindeki tanımlamalar ekranı üzerinden ilgili kart seçilir ve iptal işlemi yapılır. Kredi kartı kapatma işlemi de bu işlemlerden herhangi bir tanesi olduğu için, en pratik yöntem olan internet bankacılığı üzerinden gerçekleşebiliyor.

Akbank Mobil Uygulama Aracılığı İle Kredi Kartını Kapattırmak

Tıpkı internet bankacılığında olduğu gibi, kullanmakta olduğunuz cep telefonları üzerinden Akbank’ın Direkt uygulamasına giriş yaparak da, kredi kartı iptali yapılmaktadır. Az öncede belirtmiş olduğumuz gibi bu işlem günün 24 saatinde yapılmaktadır ve oldukça kolay bir yöntemdir diyebiliriz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Kredi Kartını İptal Etmek

Kredi kartını iptal etmek için en hızlı diğer bir yöntem ise, banka müşteri hizmetlerini aramaktır. Üstelik müşteri hizmetleri Akbank’ın en gelişmiş sistemlerinden bir tanesi olmasından dolayı, günün her saatinde hizmet vermektedir. Banka yetkilileri ilk olarak kimlik tespiti yapmak için müşterinin özel bilgilerini sorar ve ekrandan onay alır. Bunun devamında kendilerine aktarılan işlemler sonucu kart iptali gerçekleşir. Böylelikle kapatılan kredi kartları tamamen pasif duruma getirilir ve bir daha kullanılmamak üzere kapatılır.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ile ilgili yazımızı da sitemiz üzerinden buraya tıklayarak https://bankasikredi.com/akbank-axess-kredi-karti-basvurusu-nasil-yapilir-tum-yontemler/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. Evin dedi ki:

  Ben yanlışlıkla axess kartına başvurdum iptal edılmesını istıyorum

  1. Sinem dedi ki:

   Bende aynı şeyi yaptım nasıl iptal edilir

   1. Ömer dedi ki:

    Ben yanlışlıkla axses kartına başvuru yaptım Iptal edilmesini istiyorum

  2. Serhat dedi ki:

   Aynı hatayı maalesef bende yaptım sizden ricam iptal ederseniz beni arayın bana da söyler misiniz

  3. Mevlüt dedi ki:

   Bende krei kartini yalnişlikla yaptim kapatmak istiyorum ama nasil kapatilir online kapatma

 2. Fatih vurgan dedi ki:

  Ben yanlışlıkla kart istedim iptal edilmesini istiyorum

 3. Esma dedi ki:

  Ben yanlışlık ile baş vuru yaptım kart iptal ettin

 4. Esma sarı dedi ki:

  Ben kartta yanlış ile baş vuru yaptım

 5. sinan dedi ki:

  Ben yanlışlıkla kredi kartın başvurusunu yaptım iptal etmek istiyorum

 6. Ümmügül dedi ki:

  Ben yanlışlıkla kart istedim iptal edilmesini istiyorum

  1. derviş dedi ki:

   ben yanlışlıkla kredi başvurdum iptal edilsin istemiyorum

 7. Ayşe dedi ki:

  Yanlışlıkla kart ıstedım. İptal etmek ıstıyorm

 8. Ayhan Ten dedi ki:

  İşkur işci alımı için başvurmaya çalışırken ekrana kimlik bilgilerimin sorulduğu bir form çıktı bende doldurdum sonunda tamam tuşunada bastım anında kabul edildi ben nekadar kolay oldu diye sevinirken 5 dakika sonra gelen msj la ayıktım meğer akses kredi kartı formu doldurmuşum akbank müşteri hizmetlerini aradım leven kırcanın parodilerindeki hicvettiği traji komik olaylar sinsilesi bu telefon bilgisayarından emre adlı müşteri temsilcisine ulaşmam15 20 dakikayı buldu anamızı danamızın yok ikinci harfi yok dördüncü harfi derken olayı anlattım yanlış başvuru yaptım bilgilerimi iptal edin diyorum bende gözükmüyor diyor ben durumu size anlattı bana akses kartla ilgili herhangi bisorun çıkarsa mahkemeye vereceğimi bu emre adlı müş tem.ne ilettim 30 03 2020 tarihinde saat 20.30_20.40 arasında gerçekleşen telfn görüşmesinde tuzak gibi bir olay googuldan işkur elaman alımı diye giriyorsun karşınıza bir kimlik formu çıkıyor dolduruyorsun başınıza bunlar geliyor sonuna kadar peşinde olacağım bu işin inşallah kimlik bilgilerim iptal edilir çok uzun süredir işssiz biri olarak nelerle uğraştım haa işkurun eleman alımı sayfasınada ulaşamadım işkur şifremi giriyorum bir sürü engel yok doğ tar hatalı yok şifre hatalı okuyan arkadaşlar devletin alacağı güvenlik elemanı işine başvurmayı ne yazıkki başaramadım şimdi mahkemeye gidersek bunları anlatacağım ve hakim bey şimdi soruyorum suç kimde!!!

 9. Gafure dedi ki:

  Ben yanlışlıkla kart başvurusu yaptım iptal edilmesini istiyorum

  1. derviş dedi ki:

   ben yanlışlıkla akbank kredi kartı başvurusu yapdim istemiyorum rica ederim iptal edin..

 10. Hayati dedi ki:

  Cimer sikayet formunu doldurmak isterken
  sayfama sızan akbank akses sayfası açılmış Benn yanlışlıkla axess kartına başvurdum iptal edılmesını istıyorum saygılar..

  1. derviş dedi ki:

   ben yanlışlıkla akbank kredi karti başvurusu yapdim iptal edilsin istemiyorum

 11. Dilara dedi ki:

  Bnde yanlışlıkla başvurdum nasıl iptal ede blirim

 12. Ayşe dedi ki:

  Yanlışlıkla başvurdum iptal etmek istiyorm nasıl iptal ederim

 13. Hüseyin Korfal dedi ki:

  Kredi kartı istemiyorum.yanlıs basvuru oldu.Akbank

 14. Hüseyin Korfal dedi ki:

  Maske başvurusu yanında kredi kartına hatalı başvurdum.iptalini istiyorum

 15. Esma dedi ki:

  Yanlışlıkla başvurdum iptal etmek istiyorum…

 16. Burhan dedi ki:

  Yanlışlıkla kiredi kartına başvuru yaptım iptalini istiyorum

 17. Şenol dedi ki:

  167 TL kart aidatının iptalini istedim 2 kere aradım sadece 45 TL çip para yatıralım dediler kartınızın hesabına dalga geçergibi tüketici haklarına şikayet edicem başka çare kalmadı…

 18. Taner dedi ki:

  Ne mobil uygulamada nede internet uygulamasında kartı iptal etme seçeneği yokken burda varmış gibi yazılması hoş olmamış

BİR YORUM YAZ