Banka Kredi Kampanyaları

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Almak ve Hesaba Aktarmak

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Bu yüzden normal hayatımızda yaptığımız birçok şeyi internet üzerinden çok rahat bir şekilde yapabiliyoruz. Kredi kullanımları da artık internet üzerinden veya telefondan rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Akbank şubeye gitmeden kredi almak çok rahat bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerin arasında yer almaktadır. Akbank müşterilerine şubede sıra bekleme zorunluluğu olmadan sadece birkaç dakika içerisinde farklı yöntemler ile kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Akbank’ın internet şubesi, mobil şubesi ve telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacağınız sırada başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi çektiğiniz tutar Akbank hesabınıza aktarılacaktır.

akbank online kredi

akbank subeye gitmeden kredi

Akbank Kredi Faiz Oranları

Akbank kredi faiz oranları incelendiği zaman müşterilerine farklı faiz oranları sunulduğunu görüyoruz. Banka bazen yaptığı kampanyalar ile oldukça ilgi çekici kredi fırsatları oluşturabilmektedir. Akbank şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler için sunduğu kredi fırsatları ve faiz oranları şu şekildedir:

-48 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanımınıza %1.66 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık taksit tutarınız 325.49 olacaktır. Sigortasız olan kişilere ise %1.73 faiz oranı uygulanır. Aylık taksit tutarı ise 331.08 TL’dir.

-48 ay vadeli 20.000 TL kredi kullanımınıza %1.62 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık taksit tutarınız 644.63 olacaktır. Sigortasız olan kişilere ise %1.63 faiz oranı uygulanır. Aylık taksit tutarı ise 655.76 TL’dir.

Akbank Direkt kredisi kampanyası kapsamında bu faiz oranları üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank müşterisi olan veya olmayan kişiler kredi başvurularını internet üzerinden çok rahat bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olmaktadır. İnternetten kredi başvurunuzu yapacağınız sırada mutlaka Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapmanız gerekmektedir. Eğer Akbank hesabınız bulunuyorsa internet şubesi  giriş bilgileriyle internet şubesine giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank internet şubesi dışında Akbank Direkt ile mobil şube üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Kredi başvurunuzu internet üzerinden veya Akbank Direkt üzerinden yapacağınız sırada sizlerden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz kredi başvurunuzun onaylanmasında çok önemlidir. Kredi başvurunuzun onay sizlere SMS olarak gönderilir.

Sitemizde yer alan Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır konulu yazımızı da bu bölümden okuyabilirsiniz.

Bunun yanı sıra online kredi başvurusu yapıp şubeye gitmeden krediyi hesabınıza alma konusunda daha detaylı bilgiler için https://onlinekrediler.net i ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ