Banka Kredi Kampanyaları

Aktifbank NKOLAY Şubeye Gitmeden Kredi Almak

Şubeye gitmeden ücretsiz kredi başvurusuna olanak sağlayan bankalardan biri olan Aktifbank NKOLAY; ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi seçenekler altında çeşitli tüketici kredileri vermektedir. Bankanın online işlem merkezine girerek, gerekli formun doldurulması sonucunda online kredi başvurusu yapılabilmektedir. Dijital bankacılığın öneminin giderek arttığı günümüzde, hemen hemen bütün bankaların internet sitelerinden veya mobil bankacılık uygulamalarından kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu bağlamda sisteme girilen kişisel bilgiler doğrultusunda kredi başvurusu değerlendirilip, olumlu veya olumsuz yanıtlar şubeye gitmeden alınabilmektedir.

aktifbank online kredi

aktifbank nkolay subeye gitmeden kredi

Aktifbank NKOLAY Kredi Faiz Oranları

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilen Aktifbank NKOLAY’ın 48 aya kadar verdiği ihtiyaç kredisinde hesapladığı aylık faiz oranı, %1,80 olarak belirlenmektedir. Bu oranın konut kredisinde; %1,50, taşıt kredisinde ise aylık %1,180 olduğu görülmektedir. Örnek bir hesaplama yapmak gerekirse; 50 bin TL olarak alınacak kredide, 48 ay vade yapıldığında, toplam geri ödeme 81.074 TL olmaktadır. Toplam faiz ödemesi; 25.677 TL, alınacak masraf ise 260 TL olmaktadır. Bu tutarın aylık geri ödemesi; 1.684 TL olarak belirlenmektedir. Bu oranlar ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisinde geçerli olmakla birlikte, konut kredisinde ise; 50 bin TL örnek kredi tutarı belirlendiğinde, 120 aya kadar geri ödeme imkanı sunan banka, aylık %1,50 orandan; 900,93 TL aylık geri ödeme belirlemektedir.

Aktifbank NKOLAY Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank NKOLAY’dan kredi alabilmek için yapılması gereken işlemler, hem en yalın şubeye giderek, hem mobil bankacılığa girerek, hem de bankanın internet sitesinde bulunan formu doldurularak yapılabilmektedir. Bankanın internet sitesinin ana sayfasında bulunan kredi hesaplama tablosu kullanılarak faiz oranları ve aylık ödeme tutarları hesaplanabilmektedir. Siteden; bireysel, işletme ve kobi, ticari ve kurumsal ile tarım guruplarında işlem seçilerek kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Yapılan kredi başvurusu olumlu sonuçlandığı takdirde, bilgilendirme mesajı başvuru sahibinin cep telefonuna gönderilmekte, gerekli olduğu durumda en yakın şubeye giderek kredi işlemlerinin tamamlanması istenmektedir. Ayrıca banka müşterilerinin banka şubesine gitmeden, online işlemler veya mobil bankacılığı kullanarak, kredilerini hesaplarına aktarabilmelerine izin verilmektedir.

Aktifbank Telefon Bankacılığı Numarası ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/08507243050-aktifbank-telefon-bankaciligi-numarasi/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ