Banka Kredi Kampanyaları

Bank Pozitif Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Hesaba Al

Yeni nesil bankacılık hizmetleri veren bankalardan biri olan Bank Pozitif, tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunduğunu belirtmektedir. Bank Pozitif’ten yalnızca kurumsal müşterilerin online kredi başvurusunda bulanmasına izin verilmektedir. Bu bankadan bireysel kredisi başvurusu yapılamamaktadır. Bankanın hizmet alanı ve kuruluş amacı; ülkemizde bulunan ticari kuruluşlara hizmet vermektir. Bu sebeple Bank Pozitif’ten bireysel kredi alma imkanı bulunmamaktadır. Proje finansman ve yatırım kredileri, Türk Lirası, döviz ve dövize endeksli nakit krediler, teminat mektupları ve harici garantiler, akreditif hizmeti, ülke kredileri, ihracat kredileri, Eximbank kredileri veren banka, KOBİ’lere yönelik de her hangi bir kredi vermemektedir. Bu bilgiler doğrultusunda Bank Pozitif’in yalnızca kurumsal bankacılık hizmeti verdiği anlaşılmaktadır. Geçtiğimiz yıl bütün bireysel müşterilerini Burgan Bank’a devrettiği öğrenilen Bank Pozitif, şu anda portföyünde bulunan kurumsal müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

bank pozitif online kredi

bank pozitif subeye gitmeden kredi basvurusu

Bank Pozitif’ten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hemen belirtmek gerekir ki, Bank Pozitif bireysel kredi ve KOBİ kredisi vermeyen bankalardan biridir. Bankadan yalnızca kurumsal kredi alınabilmektedir. Kurumsal kredi başvuruları için ise; kurumsal sektör temsilcilerine e-posta atarak iletişim kurulabilmektedir. Bankanın internet sitesinden ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden, kredi hesaplaması ve diğer kredi bilgileri alınabilmektedir. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi bireysel kullanıcıları ilgilendiren kredi tipi bulunmayan bankada, birkaç yıl öncesine kadar bireysel kredi verildiği bilinmektedir. Bank Pozitif gittiği yeni yapılanma ile yalnızca kurumsal hizmet veren bankalardan biri olmuştur. Bankadan küçük ve orta bütçeli işletmeler de kredi başvurusunda bulunamamaktadır.

Bank Pozitif’ten Kimler Kredi Alabilir?

Kurulduğu tarihten 2017 yılına kadar bireysel müşterilerine kredi imkanı veren Bank Pozitif, 2017 yılı itibari ile tüm bireysel müşterilerini Burgan Bank’a devretmiştir. Banka bu tarihten itibaren yalnızca kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sebeple Bank Pozitif’ten bireysel müşteriler veya KOBİ’ler şubeden veya online hizmetlerden kredi başvurusu yapamamaktadır. Büyük kurumlara butik hizmet veren banka; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile Türkiye Bankalar Birliği tarafından denetlenmektedir. Bankanın bu güne kadar toplam 7,4 milyar Amerikan Doları tutarında kredi sağladığı bildirilmektedir.

PTT den Kredi Kartı Borcu Ödenir mi Hangi Bankalar ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/pttden-kredi-karti-borcu-odenir-mi-hangi-bankalar/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ