Banka Kredi Kampanyaları

Burgan Bank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Yapma

Burgan Bank şubeye gitmeden kredi alma olanağı sunan bankalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Bankanın internet sitesinde bulunan ihtiyaç kredi başvuru formu doldurularak, istenilen tutarda kredi başvurusu yapılabilmektedir. Aynı yolla ipotekli kredi başvurusu da yapmak mümkün olmaktadır. Bu seçenek ile kredi almak için, evin kredindir adlı menüden işlem yapmak gerekmektir. Burgan Bank dijital kredi başvurusu yapmak için; talep edilen kredi tutarı, talep edilen taksit sayısı, T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve telefon numarası bilgileri girilmelidir. Kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmenin okunduğuna dair beyan ve ürün ve hizmet tanıtımlarına dair bilgilendirme sms’leri, e-postaları ile ilgili seçim yapıldıktan sonra, online kredi başvurusu tamamlanmaktadır. Başvuru sahibinin kredi notuna ve seçilecek vade aralığına göre değişen faiz oranları hesaplanmaktadır.

burgan bank online kredi

burgan bank subeye gitmeden kredi basvurusu

Burgan Bank Kredi Faiz Oranları

Burgan Bank’tan kredi başvurusu yapan müşterilerin kredi notlarına ve seçtikleri vade sayısına göre faiz oranı belirlenmektedir. Bankadan şubeye gitmeden 3 ay ile 48 aya kadar değişen vadelerde geri ödemeli kredi alınabilmektedir. Kredi notuna ve seçilen vade aralığına göre değişmekle birlikte, aylık %1,45 orandan faiz hesaplaması yapılmaktadır. Bu kredi başvurularında Burgan Bank tarafından her hangi bir sigorta ve tahsis ücreti alınmadığı bildirilmektedir. Buna göre yapılacak olan örnek 10 bin TL tutarlı kredi başvurusunda; 48 ay vade aralığı seçildiği takdirde, aylık minimum %1,59 faiz oranı uygulanmaktadır. Örneklendirilen bu tutarın aylık taksit tutarı ise, 319,95 TL olarak hesaplanmaktadır.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

En yakın Burgan Bank şubesine başvurarak kredi başvurusu yapılabildiği gibi, şubeye gitmeden online işlemlerden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak, mobil bankacılığı kullanarak veya bankanın internet sitesinde verilen kredi başvuru formu doldurularak işlemler başlatılabilmektedir. Dijital bankacılığın kullanımının giderek yaygınlaştığı bankacılık sektöründe, bu yöntemle yapılan işlemlerin de sayısının artığı görülmektedir. Kredi başvuruları da şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılabilmektedir. Burgan Bank’ta bu yolla müşterilerine, ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi seçenekleri sunan bankalardan biridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ