Banka Kredi Kampanyaları

Card Finans İptal Ettirme İşlemleri İçin 5 Kolay Yöntem

Kredi kartları, günlük yaşamımızda sunduğu alışverişlerde taksit imkanı, faturalar için otomatik ödeme talimatı gibi işlemlerin yanı sıra nakit ihtiyaçların olduğu durumlarda nakit çekme desteği sayesinde insanların vazgeçemedikleri ürünler arasında yer alıyor. QNB Finansbank belirli bir geliri olan kişiler ile kredi notu uygun olan kişilere başvuru yaptıkları takdirde rahatlıkla kredi kartı sunmaktadır. QNB Finansbank üzerinden aldığınız kredi kartınızı düzgün bir şekilde kullanmazsanız dezavantajlı durumlar meydana gelebilir. Aynı zamanda kredi kartınızı kaybettiğiniz veya çaldırdığınız takdirde de çeşitli sorunlar yaşama ihtimaliniz vardır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için en iyi yöntem ise kredi kartı iptalini gerçekleştirmektir.

card finans kapattırma

card finans iptal ettirme islemleri icin 5 kolay yontem

QNB Finansbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Kredi kartı iptali tüketiciler kredi kartlarını çaldırdıkları veya kaybettikleri takdirde yapması gereken işlemler arasında yer almaktadır. QNB Finansbank kredi kartı iptalinizi farklı şekillerde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızı iptal ettirmek için uygulayabileceğiniz ilk yöntemlerden birisi; QNB Finansbank çağrı merkezini aramanızdır. Finansbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0 900 şeklindedir. Bu numarayı arayıp müşteri temsilcisi ile görüştüğünüz takdirde kredi kartınız iptal edilecektir. Çağrı merkezi üzerinden kredi kartı iptali yapmak isteyen kişilere bankanın çağrı merkezinde öncelik verilir. Bu durum ile çalıntı kart ve kayıp kredi kartı birimi ilgilenmektedir. Bu şekilde zaman kaybetmeden Card Finans kredi kartı iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Hangi Yollarla Kapatılır?

QNB Finansbank Card Finans kredi kartınıza olan bütün borçlarınızı kapattığınız zaman yine QNB müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı kapatabilirsiniz. Aynı zamanda size yakın olan QNB Finansbank şubelerine gittiğiniz takdirde de kredi kartı kapatma talepleriniz onaylanacaktır. Bu evrede işlemlerinize sorun yaşamak istemiyorsanız QNB Finansbank kredi kartı kapatma dilekçesi yazarak size yakın olan banka şubesine başvuruda bulunmanızdır. Bununla uğraşacak vakti olmayan kişiler ise kredi kartı kapatma işlemlerini 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirler. İleride sorun yaşamama adına telefon bankacılığı kullandığınız zaman bankanın çağrı merkezini aradığınız tarihi gün ve saat olarak not etmenizde fayda vardır.

Yine konuyla alakalı olan QNB Finansbank Cebe Para Gönderme Nasıl Yapılır konulu bölümümüze https://bankasikredi.com/qnb-finansbank-cebe-para-gonderme-nasil-yapilir/ buradan ulaşabilir ve yazımızı da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ