Banka Kredi Kampanyaları

Denizbank Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma (Hemen Başvur)

Denizbank ülkemizin en eski ve köklü özel bankaları arasında yer alması sebebiyle çok sayıda müşterisi bulunan bir bankadır. Müşterilerine sunduğu önemli hizmetlerden olan ve doğru kullanıldığı takdirde oldukça faydalı bir ödeme aracı olan bonus kredi kartı limitlerini arttırmak mümkün olmaktadır.  Yüksek limitli bir kredi kartı sahibi olmak ayrıcalıklı bir durum olarak kabul edilebilir. Zira bu kişiler daha yüksek miktarlarda harcama yapabilmekte ve ihtiyaçları olduğu durumlarda kartlarının bir özelliği olan nakit çekim işlemlerinde daha çok para çekebilmektedir. Limiti düşük olanlar ise kart limit yükseltme işlemini yaparak istedikleri rakamlara ulaşabilirler.

denizbank bonus limit yükseltme

denizbank bonus kredi karti limiti arttirma

Limit artışı talebinde bulunan kişiler bunun için kullanabilecekleri servisler arasında bulunan çağrı merkezine ulaşmak için 444 0 800 numaralı telefon numarası bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri ile gerçekleştirilecek görüşmelerde kart limiti artışı talebi olduğunu belirtilen kişiler kısa bir değerlendirme sürecine alınmaktadır. Bu süreçte kişilerin limit artışına uygun olup olmadıkları denetlenir.  Denizbank tarafından müşterilerin limit artışı taleplerini iletebilecekleri diğer alternatifler arasında internet şubesi de bulunmaktadır. Ne yazık ki bazı diğer bankalarda bulunan ATM cihazları ile ve SMS gönderilerek limit artışı talebi gerçekleştirilmesi Denizbank Müşterileri için kullanılamamaktadır. Ancak çağrı merkezi bu anlamda gerekli hizmeti oldukça hızlı bir şekilde sağlar.

Kredi Kartı Limitleri Neye Göre Belirlenir?

Denizbank da dahil olmak üzere ülkemizde hizmet veren bütün bankaların bir üst kurumu olan BDDK kredi kartı limiti arttırılması konusunda belirli yeterlilikler aranmasını kanuni olarak zorunlu kılmıştır. Bunlar arasında kredi kartı limitlerinin kart kullanımlarının ilk iki yılı içerisinde kişinin gelirinin en fazla 2 katına, bu 2 yıllık sürecin ardından ise aylık gelirin en fazla 4 katına kadar limit verilmesi uygun görüşmüştür. Bu süreyi tamamlamamasına karşın gelir artışı söz konusu olan kişiler bu durumu bankaya bildirerek de limitlerini arttırabilmektedir.

Halihazırda kullandıkları Denizbank bonus kredi kartının limitini bilmeyen kişiler bunun için de 444 0 800 numarasını kullanarak çağrı merkezine ulaşabilecekleri gibi aynı zamanda hesap ekstrelerini de kontrol edebilirler. Kredi kartlarının aylık ödemelerinin özeti olarak gönderilen ekstrelerde kartın limit bilgisi standart bir şekilde yer almaktadır. Kişiler bu limiti o anki gelirleri ile kıyaslayarak 2 katından daha düşük olan limitlerini kolaylıkla gelirlerinin 2 ya da 4 katına çıkartabilirler.

Yine konuyla alakalı olan Şubeye Gitmeden Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/subeye-gitmeden-denizbank-bonus-kredi-karti-basvurusu-nasil-yapilir/ ulaşabilir ve ortalama 3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ