Banka Kredi Kampanyaları

Garanti Bankasından Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir

Çalışma koşulları yüzünden günümüzde birçok kişinin kredi kullanabilmek için banka şubesine gidecek vakti olmamaktadır. Birçok bankanın bu noktada müşterilerine farklı çözümler ürettiğini görebiliyoruz. Garanti Bankası da şubede sıra bekleyecek vakti olmayan kişilere şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilme imkanı sunmaktadır. Garanti şubeye gitmede kredi almak isteyen kişiler gerekli olan başvuru işlemlerini internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olmaktadır. Bankaya kredi başvurusu için gidemediğiniz dönemlerde bu kanallardan başvurularınızı gerçekleştirerek kredi kullanma imkanına sahip olursunuz. Başvurunuzun onaylanma durumunda ise banka direk hesabınıza başvurduğunuz tutarı geçirmektedir.

garanti bbva online kredi

garanti bankasi subeye gitmeden kredi

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

Bankalar kredi kullanmak isteyen kişilere farklı faiz oranları üzerinden kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası şubeye gitmeden kredi alma evresinde ise Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyasını sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında kredi kullanmak isteyen kişilere 48 aya kadar vade yapılmaktadır. Kullanabileceğiniz kredinin faiz oranları ve geri ödeme tutarı şu şekildedir:

-Garanti Bankası 48 ay vade ile 10.000 TL kredi kullandığınız takdirde %1.79 faiz oranı işleme alınacaktır. Taksit tutarınız 335.91 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam tutar ise 16 bin 124.03 TL olacaktır.

-Garanti Bankası 48 ay vade ile 20.000 TL kredi kullandığınız takdirde %1.69 faiz oranı işleme alınacaktır. Taksit tutarınız 655.76 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam tutar ise 31 bin 476.37 TL olacaktır.

Garanti Bankası Cepten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası müşterisi olan kişiler akıllı telefonlarına yükledikleri Garanti Bankası Cep şubesi sayesinde başvuru işlemlerini gerçekleştirme imkanına sahiptir. Uygulama üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler ilk olarak Cep şubesine TC kimlik numaraları ve şifreleriyle beraber girmesi gerekmektedir. Bu bölümde Başvurular seçeneğinin altında yer alan Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıkladığınız zaman kredi başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Burada yer alan Görüntülü Başvuru seçeneğine tıkladığınız zaman ise müşteri temsilciniz ile görüntülü başvuru gerçekleştirerek başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzdan sonra yapılacak olan değerlendirme aşamasında gerekli şartlar karşılandığı takdirde başvurduğunuz tutar hesabınıza yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ