Banka Kredi Kampanyaları

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme Kolay Yöntem

Kredi kartı günlük hayatın hiç vazgeçilmez bir parçası durumuna gelmiştir. Yaptığımız alışverişlerin neredeyse hepsini kredi kartları ile yapıyoruz. Harcamalarımızda nakit kullanımı günden güne azalmaktadır. Puan kazandıran kartların ilklerinden olan Garanti Bonus kart yine Türkiye’de en çok kullanılan kartlardan bir tanesi durumundadır. Ayrıca taksit özelliği yüksek olan kartların kullanımları, her zaman farklı olmaktadır. Fakat yüksek bir tutarda şeyleri almak için, kredi kartların limitlerinin de yüksek olması gerekmektedir. Kredi kartı limitinin kaliteli kullanılması ile ne kadar yüksek olursa kart sahiplerine o denli avantaj sağlayacaktır. Kart sahipleri kredi kartı limitinin yükseltmenin yollarını aramıştır. Bu yazımızda Garanti Bankası’nın sunduğu Bonus kartın limit arttırılması ile ilgili bilgiler vereceğiz.

garanti bonus limit yükseltme

garanti bonus kredi karti limit yukseltme kolay yontem

Garanti bonus kart limiti arttırmak için ne yapabilirim?

Garanti bankasına gidip kredi kartlarınızın limitlerinin arttırılması için gerekli talimatı verebilir arttırma işlemi yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız kanalın limitin tutarı ile herhangi bir şekilde ilgisi olmayacaktır. Sizin için en pratik ve kolay yöntem ile beraber Garanti Bankası bonus kartınızın limitinin arttırılması için talimat verebilirsiniz.

Garanti Bonus Limit Arttırma

Bu işlem için garanti bankasında kayıtlı olan cep telefonunuzun mesaj yazma bölümünden 3340 ‘a SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesaj yazma bölümüne artır yazıp, Limit arttırmak istediğiniz kredi kartının son 6 hanesini ve aylık belgelenebilir net geliriniz aralarında birer boşluk bırakarak gönderiniz. Yurt dışındayken kredi kartı limit arttırmak için ise 0533 752 3340 numarasına Aynı SMS gönderimi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Örnek olarak sizlere aktaracak olursak eğer. ARTIR 2000 353010 5000

Garanti Bankası İnternet Üzerinden Limit Arttırma

Garanti Bankası internet şubesi bölümünden kartlar bölümüne gelip ilgili alandan kısa bir süre içerisinde limitlerinizi arttırmanız mümkündür. Garanti Bonus Atm’ler üzerinden limit arttırmak için ise, Garanti paramatiklerden kartınızla beraber Pin kodunuzu yazmanızın devamında, limit işlemleri menüsünden limit arttırma işleminiz yapabilirsiniz. Son olarak banka şubelerinden limit arttırmak için ise, sizlere en yakında olan Garanti Bankası şubelerine giderek, Garanti Bankası bonus kredi kartınızın limitini kısa ve pratik bir şekilde limitini arttırabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Garanti Bankası ATM ‘den Cebe Havale ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/garanti-bankasi-atm-aninda-cebe-para-gondermi-islemi/ ortalama 3 dakika içerisinde okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ