Banka Kredi Kampanyaları

Gelir Belgesiz 30 bin TL ye Kadar Kredi Veren Bankalar

Kredi başvurusu için en gerekli olan belge, genel olarak maaş bordrosu olmaktadır. Bankalar beyan ettiğiniz gelire bakarak, sizlerin kredi detaylarınıza ulaşım sağlamaktadır. İnternet bankacılığı ve bankalar arası bilgi havuzu gibi sistemler aracılığı ile, sizlerin bankalar ile aranızda geçen tüm detaylara ulaşılabilmektedir. Bankalar kredi notunuza da bakarak sizlerin krediye uygunluk alıp alamayacağınıza dair bilgileri buluyor ve değerlendirme sürecini aktif ediyor. Kredi notu esas alınırken, banka hesaplarınızın durumu, kredi ve kredi kartı ödemeleri gibi durumlar ele alınıyor. Bu yüzden bankalar artık gelir belgesi olmadan kredi imkanları sunabiliyor. Fakat bu konuda asıl ön plana çıkan kavram ise, kredi notu olmaktadır. Ayrıca ortak havuz sistemi üzerinde ki bilgileriniz ve para harcama alışkanlıklarınız da bu konuda oldukça önemli olan kavramlar arasında yer almaktadır.

gelir belgesiz kredi

gelir belgesiz 30 bin tl ye kadar kredi veren bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesi veya maaş bordrosu olmadan kredi alabilmek için öncelikle listelediğimiz bankalar arasından sizlere en uygun olan bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Gelir belgesiz kredi çekmek istediğiniz bankayı seçtikten sonra banka şubelerinden, bankanın web sitesinden veya SMS ile gelir belgesi olmadan kredilerinizi alabileceksiniz. Buna ek olarak kredi başvuru formumuz üzerinden kredi danışmanlarımız aracılığı ile kredi başvurularınızı oluşturabileceksiniz. Gelir belgesiz kredinin hızlı şekilde onaylanmasını istiyorsanız, hali hazırda çalıştığınız bankaya gidip başvurularınızı aktif etmeniz durumunda, başvuru sonucu daha erken olarak sizlere aktarılabilir. Şimdi sizlere gelir belgesi veya maaş bordrosu olmadan şartsız kredi kullandıran bankalar listesini aktaralım.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi veya maaş bordrosu olmadan kredi veren bankaların başında Vakıfbank Ve Enpara gelmektedir. Enpara şubesi yeni açılan bir QNB Finansbank şubesi olmasından dolayı, bu konuda hızlı kredi kullandırmaktadır. Kredi notunuzun orta seviyelerde olması yeterlidir. Fakat Vakıfbank, kredi notuna fazlasıyla önem verir. Bu bankalara ek olarak İş Bankası, Akbank, ING Bank, Garanti Bankası gibi bankalar da gelir belgesiz kredi vermektedir.

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi

Vakıf bank devlet bankası olması açısından kredi kullandırma bakımından pratik çözümler sunmaktadır. Uygun faiz oranıyla beraber gelir belgesiz kredi veriyor ve ayrıca Türkiye genelin de ki yaygın şube ağının olması bakımından çok avantajlıdır. Şuan aktif ettiği kredilerde faiz oranı %1.20 civarında olmasıyla beraber kredi masrafları 30 TL civarında olmaktadır.

En Para Gelir Belgesiz Kredi

Masrafsız bankacılık kavramı ile tanımış olduğumuz Enpara, Finansbank güvencesi ile internet bankacılığı hizmeti vermektedir. Normal bankaların aldığı EFT, havale, hesap işletim ücreti gibi ekstra ücretler bu bankada hiçbir şekilde alınmıyor. Yani bu bankada fazlasıyla kazanan sizler oluyorsunuz. En para sürekli olarak güncellediği faiz oranları ile de dikkat çeken bir banka olmasıyla beraber işsizlere, SSK’sız çalışanlara da gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır Kredi Faiz oranı ise %1.42 civarında olmaktadır.

Sitemizdeki SGK sız Kredi Veren Bankalar konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/sgk-primi-yatmayanlara-50-bin-tl-kredi-veren-bankalar okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ