Banka Kredi Kampanyaları

HGS Satın Alabileceğiniz Tüm Platformlar (Banka, PTT, vs)

HGS sistemi ile beraber araçlar Otoyollardan ve köprülerden oldukça kolay bir şekilde geçebilmektedir. Türkiye’nin bütün geçiş sistemleri üzerinde tercih ediken HGS özellikle büyük şehirlerde ve şehirlerarasındaki yollar üzerinde trafiği azaltmak ve gereksinimleri karşılamak için kurulan bir sistem olarak tercih edilir. Bu sistem ile birlikte her araç sahibinin plakasına kayıtlı özel bir sistemi bulunmaktadır. HGS sistemi üzerinden yapılan incelemeler ile beraber araç sahiplerinin kendi adlarına araçlarına kayıtlı kart alma durumu vardır. Bu kartı PTT şubelerine giderek alabilirsiniz. HGS sisteminin her seferinde ücret ödemesinin yapılması gerekir. Bu ücret PTT şubelerinden olabileceği gibi gerekli durumlarda bankalar üzerinden de temin edilmektedir. Bankalardan yapılan yüklemelerin sonunda Hızlı Geçiş sisteminden yararlanma durumunuz olacaktır. Araç geçiş sistemlerinin bu sayede daha hızlı bir şekilde geçilmesine olanak verilmiştir. HGS sistemi ise, araçların özelliğine göre aktif edilmektedir. Buna ek olarak bankalar üzerinden de HGS yüklemesi yapılmaktadır.

hgs nereden alabilirim

hgs satin alabileceginiz tum platformlar banka ptt vs

HGS Yüklemelerini Hangi Bankalardan Yapabilirim?

HGS yüklemeleri genel olarak;

  • PTT
  • Garanti Bankası,
  • Halkbank,
  • Ziraat Bankası,
  • Akbank
  • Vakıfbank

Şubeleri üzerinden yüklenmektedir. İsteyen kişiler, otomatik ödeme talimatı da verebilir. Bankalar genel olarak HGS yüklemelerine önem vermektedir ve yukarıdaki yazılı bankaların tüm şubeleri üzerinden yüklenir. Otomatik ödeme talimatı ile beraber HGS limitleri aylık olarak banka hesaplarından alınmaktadır. Bu hesaplardan alınmakta olan ve kesilen ücretler HGS limitleri ile aynı şekilde ilerleme göstermektedir. HGS üzerinden yapılacak olan yüklemelerin genel olarak alınabilmesi için araç sahiplerinin adında kimlik bilgilerinin sitem üzerine girilmesi gerekmektedir.

Bu sistemin yani kartların her defada yükleme yapılması gerekmektedir. HGS bakiye sistemi aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden günün her saatinde ücretsiz olarak kontrol edilebilmektedir. İnternet kullanılarak yapılan yüklemeler genel olarak diğer sistemlere göre daha hızlı ve daha uygun fiyatlardan aktif olmaktadır. Bu işlemler ayrıca internet alt yapısı üzerinden limit kontrol etme ve limit yükleme alanı üzerinden yapılabilmektedir. Limitlerin genelinde kullanılan işlemlerin geneli budur. Bu sistem ile beraber Türkiye’nin her yerindeki otoyollara ve köprülere kart ile hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden HGS İhlali Geçiş Sorgulama ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/hgs-ihlali-gecis-sorgulama/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ