Banka Kredi Kampanyaları

İlk Kez Kredi Kullanacaklara Özel : Garanti “İlk Kredim”

Garanti Bankası, bankadan ilk defa kredi alacak olan kişilere avantajlı bir şekilde kredi veriyor. Eğer siz de daha önce Garanti Bankasından hiçbir şekilde kredi almadıysanız ve ihtiyaç kredisi alma gibi bir düşünce içerisindeyseniz, bu avantajlı kampanyadan yararlanmanızı öneririz. Garanti Bankası İlk Kredim kampanyası hakkında tüm detaylı bilgilere ve merak edilen sorulara değineceğiz.

garanti bbva ilk kredim

ilk kez kredi kullanacaklara ozel garanti ilk kredim

Garanti Bankası İlk Kredim

Garanti Bankasından daha önceleri kredi almayan bireyler için özel olarak aktif edilen Garanti Bankası İlk Kredim kampanyası, çok avantajlı faiz oranlarını ve esnek ödeme planlarını sizlere sunmaktadır. Garanti Bankasına kredi başvurularınızı göndererek, ilk kredinize özel fırsatı yakalayabileceğiniz bu kredi kampanyası oldukça uygun faiz oranlarına sahiptir. Garanti Bankası İlk Kredim kampanyası ayrıca gelir belgesiz kredi olarak geçmektedir. Yani bu krediye başvurmak için herhangi bir yerde çalışmanıza gerek yoktur ve sizlerin gelir göstermesine gerek yoktur. 100.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli kredilerinizi alabilirsiniz. Garanti Bankası İlk Kredim kampanyasından yararlanmak için yalnızca yapılması zorunlu olan şey, T.C. kimlik numaranızı bankaya göstermeniz olacaktır. Yani sadece nüfus cüzdanınızla bir Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek bu avantajlı krediyi alabilirsiniz.

Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası Faiz Oranları

Garanti Bankası İlk Kredim kampanyasını alarak 48 ay vadeyle 10.000 TL krediyi aldığınız zaman aktif olan faiz oranı %1.42 olmaktadır ve geri ödeme aylık taksit tutarı 306 civarında olmaktadır. Tabi ki faiz oranları her geçen gün değişkenlik gösteriyor. Tahsis ücreti genel olarak 50 TL, sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı ise 175 TL olarak sizlerden tahsil edilecektir. Yıllık maliyet oranı %22,8245 ve kredinin toplam maliyeti 14,771,33 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ancak 48 ay vade süresince 20.000 TL kredi almak isterseniz eğer, faiz oranı %1,34’e kadar düşüş gösterirken, geri ödeme aylık taksit tutarı 605 TL olacaktır. Bu durumda kredi tahsis ücreti 100 TL’ye, sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı ise 300 TL’ye civarında sizlerden alınmış olacaktır. Diğer tutarlarda bilindiği gibi eş zamanlı olarak değişim göstermektedir.

Garanti Bankası İlk Kredim Nasıl Başvurulur?

Garanti Bankası İlk Kredim kampanyasının bazı önemli koşullarının olduğunu sizlere aktarmak isteriz. Kampanya kapsamında en az 3 aylık ve en fazla ise 48 ay vadelerle beraber ve ayrıca en çok 100.000 TL kredi kullanabilme gibi durumlar söz konusudur. Garanti İnternet kullanıcısı iseniz başvurunuzu sadece T.C. kimlik numaranız ile bankaya gitmenize gerek kalmadan yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep kullanıyorsanız Kredi Başvurusu bölümü üzerinden Garanti Bankası İlk Kredim kampanyasına başvuru yapmanız mümkün olacaktır. Kredi ihtiyacınızı bu tür kampanyaları kullanarak kısa bir süre içerisinde gidermek, en iyi faiz oranını bulmanızı ve çok avantajlı bir şekilde düşük faizli kredi kullanmanıza olanak verecektir.

Sitemiz üzerinden Garanti Bankası Dijital Kredi Anında Başvuru konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/garanti-bankasi-dijital-kredi-aninda-basvuru-nasil-yapilir okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ