Banka Kredi Kampanyaları

ING Bank Konut Kredisi Kampanyaları

ING Bank Hollanda menşeili bir banka olup, 1991 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermekte, merkezi ise Amsterdam ‘dadır. Yaklaşık 40 civarında ülkede finans sektöründe hizmet veren ING Bank; 2007 yılında ülkemizdeki faaliyetlerine başlamıştır. OYAK Bank hisselerinin bir bölümünü satın alan banka ülkemiz bankacılık piyasasında hızlı bir şekilde yükselişini sürdürmektedir. Kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine toplayan ING Bank konut kredisi Kasım ayı kampanyası ile de ev alma hayali kuranlara, bu hayallerini gerçekleştirmeleri için cazip teklifler sunmaktadır. www.bankasikredi.com olarak en yeni konut kredisi kampanyaları konusunda sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz.

ing-bank-kredi kampanya

ing konut kredisi

ING Bank Konut Kredisi Kampanyaları

Bu yazımızda sizlere ING Bank Konut kredisi örnek ödeme planı paylaşacağız.

ING Bank Kasım Ayı Konut Kredisi Hesaplama Örnekleri

100 bin TL kredi için ödeme planı;

60 ay vadede; % 1,01 faiz oranı, aylık ödemeler 2250 TL, toplam maliyet 131.217 TL olacaktır.

72 ay vadede; % 1,14 faiz oranı, aylık ödemeler 2050 TL, toplam maliyet 137.669 TL olacaktır.

84 ay vadede; % 1,14 faiz oranı, aylık ödemeler 1860 TL, toplam maliyet 144.307 TL olacaktır.

120 ay vadede; % 1,14 faiz oranı, aylık ödemeler 1545 TL, toplam maliyet 165.305 TL olacaktır.

ING Bank konut kredisi çekmek için gerekli belgeler

Gerçek Kişiler İçin;

Nüfus cüzdanı ön – arka yüzü fotokopi, son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgâh belgesi, yoksa ödenmiş olan fatura ( elektrik, su, doğalgaz, vb. ), satın alınması planlanan gayri menkulün tapusunun fotokopisi, en son alınan maaşa ilişkin maaş bordrosu fotokopisidir.

ING Bank Konut kredisi verirken müşterilerinden % 0,5 ( binde beş ) oranında kredi tahsis ücreti almaktadır. ING Bank kredi başvurusu için ister herhangi bir ING Bank Şubesine giderek başvurabilir, isterseniz de https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu?loanAmount=10.000&term=36 linkine tıklayıp karşınıza çıkacak olan kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra kredinizin onaylanması halinde size mesaj gelecek ve şubeye başvurmanız istenecektir. ING Bank kişiye özel faiz uygulayan kampanyanlar da düzenlediği için özellikle kredi notu iyi olan kişilerin kredi çekmeden önce ING Bank ‘tan teklif almaları faydalarına olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ