Banka Kredi Kampanyaları

ING Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir (Hesaba Para)

Bankacılık alanında her geçen gün yeni gelişmelerin olduğunu görebiliyoruz. Bu gelişmeler kapsamında en dikkat çekicilerden birisinin artık kredi kullanımı veya kredi kartı başvurusu gibi işlemler için insanların bankaya gitmesine gerek kalmaması diyebiliriz. ING şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler ING bankasının resmi internet sitesi ve mobil bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda ön onay kapsamında isterseniz SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu özellikle teknoloji kredisi kullanacak olan kişiler tarafından çok fazla tercih edilen bir başvuru şeklidir. ING Bank müşterisi olan kişiler yaptıkları başvuru işlemleri onaylandıkları takdirde şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi başvurusu yaptıkları tutar hesaplarına geçmektedir.

ing online kredi

ing subeye gitmeden kredi

ING Bankası Kredi Faiz Oranları

ING Bank, müşterilerine farklı kredi fırsatlarını ve kredi türlerini bir arada sunuyor. Bu yüzden bankanın faiz oranlarında ve verdikleri kredi miktarında değişiklikler olabilmektedir. ING Bank üzerinden kredi kullanma evresinde ihtiyaç kredilerinizi 48 aya kadar vadelendirme imkanına sahip olursunuz. İhtiyaç kredisi kapsamında bankanın sizlere sunduğu faiz oranları şu şekildedir:

-ING Bank üzerinden 10 bin TL 48 ay kredi vadesi ile kredi kullandığınız takdirde %1.59 faiz oranı işleme alınacaktır. Aylık taksit tutarınız ise 320 TL olur.

-ING Bank üzerinden 20 bin TL 48 ay kredi vadesi ile kredi kullandığınız takdirde %1.59 faiz oranı işleme alınacaktır. Aylık taksit tutarınız ise 640 TL olur.

ING Bankası E-Kredi Başvurusu

ING Bankası’nın zahmetsiz ve kolay bir şekilde kredi sunduğunu söyleyebiliriz. ING Bankası E-kredi ise sizlere şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı sunuyor. Bu kredi kapsamında ING Bank müşterisi olmayan kişiler de rahatlıkla kredi başvurularını gerçekleştirme imkanına sahip oluyorlar. Krediye başvuru aşamasında sizden herhangi bir belge veya kefil istenilmemektedir. Aynı zamanda banka şubeleri tatil olsa bile 7 / 24 krediyi kullanma imkanına sahip olursunuz. Sıra bekleme ve şubeye gitme gibi bir durum söz konusu olmadığı için kısa süre içerisinde başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir. ING Bank’ın internet sitesi üzerinden e – kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ