Banka Kredi Kampanyaları

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İptali İçin En Kolay Yöntem

Kullanılan mevcut olan İş Bankası kredi kartınızın çalınması ya da herhangi bir şekilde kaybetmeniz durumunda yapılması gereken en önemli şey, kredi kartınızı kısa süre içerisinde iptal ettirmeniz ve kullanıma kapattırmanızdır. Burada, müşterinin herhangi bir şekilde istenmeyen kullanımların olmasını istemiyorsa, bu işlemi kısa süre içerisinde yapmak durumundadır. Bu iptal işlemi iki şekilde yapabilirsiniz.

iş maximum kart iptali

is bankasi maximum kredi karti iptali icin en kolay yontem

İlk yöntem önerilecek en hızlı yöntem, İş Bankası’na ait olan Müşteri hizmetleri üzerinden iptal ettirmektir. Bu işlemde, İş Bankası çağrı merkezi numarası ise 444 02 02 olarak belirlenmektedir ve bu numaranın aranarak müşteri temsilcisi aracılığı ile kredi kartlarının iptali yapılır. Kredi kartı kullanıcıların istemeden de olsa karşılaştıkları bu kötü durum karşısında daha fazla mağdur olmaması adına banka çağrı merkezlerinde kredi kartı iptalleri için özel bir birim oluşturmuştur ve bu işlemlere öncelik vermektedir. Birkaç saniye içerisinde sizlerde İş Bankası müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylelikle İş Bankası müşteri temsilcisi hızlı bir şekilde kredi kartı iptalini aktif ederek, kredi kartınızı tamamen kapatmaktadır.

Diğer bir kapatma yöntemi ise, gelişen teknolojiyle hayatımızda tamamen yer alan her geçen gün verilen hizmet ve kullanımı artış gösteren İş Bankası internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasının kullanılmasıdır. Kullanılan dijital bankacılık kanalına giriş yapılmasından sonra ekrana gelen “Kredi Kartı” menüsüne, oradan “Kredi Kartı iptali” seçeneği seçilerek tercih edilen İş Bankası kredi kartı iptal işlemi kısa süre içerisinde yapılır.

İş Bankası Kredi Kartı Kapatma Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı bir daha kullanılmayacak ise eğer, aynı şekilde benzer yöntemleri kullanarak kapatabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken şey, kredi kartınızın borçlarını kapamaktır. Keyfi bir şekilde kapatılan kredi kartlarında, borcunuzun olmaması gerekmektedir yani son kuruşuna kadar sizlerden tahsil edilir. Bu borçlar taksitli değil ise eğer, bankayla görüşerek takside bağlatma gibi durumları aktif etmeniz mümkün olabilir.

Çünkü önemsenmeyecek tutarlarda olan borçlarda bazı sorunlar olmaktadır. Siz borçları ödeyemiyorsanız eğer mutlaka bankayla görüşün ve onları taksit yapın. Bu noktada, müşterinin İş Bankası kredi kartı tüm borcunu kapatma durumu olmamasına en iyi çözüm budur. Böyle bir durumda, eğer sizlere taksit yapılmıyor ekstra olarak kredi çekebilir veya kullanılan başka bir bankaya ait kredi kartınız var ise, o bankaya borcunuzun transfer olması için gerekli bildirimi vererek işlem yapabilirsiniz.

Sitemizden İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası konulu yazımızı da bu bölümden https://bankasikredi.com/is-bankasi-konut-kredisi-kampanyasi/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ