Banka Kredi Kampanyaları

İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Almak İçin Başvuru

Kredi kullanmak isteyen kişilerin en fazla sorun yaşadığı durumlar arasında banka şubelerinin yoğun olması ve uzun süre sıra beklenmek zorunda olunması yer almaktadır. Bu yüzden birçok banka şubeye gitmeden kredi alma fırsatını müşterilerine sunmaktadır. İş Bankası şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler bankanın internet bankacılığı veya mobil bankacılığı üzerinden gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirme imkanına sahiptir. Bu şekilde bankada uzun süre sıra bekleyerek vakit kaybetmeden sadece birkaç dakika içerisinde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz zaman onaylanma durumunda ise başvurduğunuz kredi tutarı direk olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

iş bankası online kredi

is bankasi subeye gitmeden kredi

İş Bankası Kredi Faiz Oranları

İş Bankası, müşterilerine düzenlediği kampanyalar kapsamında farklı faiz oranları sunabilen bir bankadır. Bankanın sunduğu faiz oranlarına baktığımız zaman müşterilerini tatmin edecek düzeyde faiz oranlarına sahip olduğunu görebiliyoruz. İş Bankası üzerinden 48 ay vade ile kredi kullanacağınız sırada sizlere sunulan faiz oranları şu şekildedir:

-10.000 TL 48 ay kredi vadesi ile kredi başvurusu yaptığınız zaman %1.54 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken toplam tutar ise 316.02 olacaktır. Kredi başvurunuzda sizden toplam 219 TL ücret alınacaktır.

-20.000 TL 48 ay kredi vadesi ile kredi başvurusu yaptığınız zaman %1.54 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken toplam tutar ise 632.03 TL olacaktır. Kredi başvurunuzda sizden toplam 271.65 TL ücret alınacaktır.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası anında kredi başvurusu kapsamında maksimum 30 bin TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru işleminizi şubeye gitmeye gerek kalmadan 7 gün 24 saat rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra kredi tutarınız o an hesabınıza aktarılacaktır. Anında kredi başvurusu yapmak isteyen İş Bankası müşterilerinin izlemesi gereken adımlar şu şekildedir:

-İnternet şubesi üzerinden Kredilerim bölümünde yer alan Anında Kredi Başvurusu bölümüne gelerek başvuruda bulunabilirsiniz.

-İşCep üzerinden Krediler bölümünde yer alan Anında Kredi Başvurusu bölüne gelerek sizden istenilen bilgileri doldurarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptığınız sırada bankanın sizden istemiş olduğu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeye ayrıca özen göstermeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ