Banka Kredi Kampanyaları

İş Yerine Alınabilecek En Hesaplı POS Cihazı Hangi Bankada

Artık her ne üzerine olursa olsun sizlerin bir işletmesi var ise, pos cihazı mutlaka zorunluluk haline gelmiştir. Çünkü müşterilerin neredeyse hepsi finansal kuruluş olan bankalardan hizmet almakta ve kredi kartları veya banka kartları ile alışveriş yapmaktadır. Doğal olarak nakit para vermek yerine herkes kredi kartlarını kullanmaktadır. Bu yüzden işletmeler için pos cihazları ve ayrıca kampanyaları önemli bir husus olmaktadır. Öncelikle şunu aktarmak isteriz ki katılım ve mevduat bankalarının çoğu ücretsiz pos hizmeti vermektedir. Bazı işyerleri için ise, bu cihazların tamamen kullanılma zorunluluğu bulunmaktadır.

en hesaplı pos cihazı

is yerine alinabilecek en hesapli pos cihazi hangi bankada

Yazar Kasa Pos Cihazları Hangi İş Yerlerinde Geçerli

Artık iş yerlerinin yeni nesil olan pos cihazlarını mutlaka kullanması gerekmektedir. Eskiden pos cihazlarının sadece özelliği fiş kesmekti fakat diğer türlü pos cihazları ise bankalar tarafından tutulmaktaydı. Artık güvenli alışveriş yapmak ve ödeme sorunu oluşturmaması, taksit seçeneğinden dolayı birçok birey kredi kartı ile alışverişi tercih etmektedir. Ayrıca yeni pos makinelerinde hem satış, yazar kasa hem de fiş kesme özelliği bulunmaktadır.

Vakıfbank Pos Cihazı Kampanyası

Vakıf Bankası pos veren önemli bir bankadır. İşyeri için en uygun kampanyayı veriyor diyebiliriz. Vakıfbank’ın pos cihazı markaları; VERA DELTA, BEKO 220 TR/300, MİKROSARAY PİDİON MT 360 gibi modeller olmaktadır. Daha fazla çeşitleri görmek ve detaylı olarak bilgi almak için, en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Vakıfbank şubesi bütün müşteriler için farklı özelliklerde pos cihazları vermektedir. Bunlar genel olarak; ’’ Masaüstü pos cihazı, IP/Adsl kablosuz poz cihazı, Yazarkasa pos cihazı, Mobil poz cihazı, Tarım pos cihazı gibi modellerdir.

Vakıfbank’ın kampanyaları 2 farklı paketten meydana gelmektedir. Kredi kartından tek çekim için veya taksitli alışveriş için tercih edilir. Bu paketlerin oranları ise, işletmeninin aylık gelirine göre değişim göstermektedir. Paket ücret fiyatları ise 25 ile 150 TL arasında değişim göstermektedir.

Garanti Bankası Pos Cihaz Kampanyası

Garanti Bankası ’da müşterilerine pos cihazı veren ve avantajlı kampanyaları sunan bir banka olmaktadır. Garanti bankası, Masaüstü Pos ürünü, DCC POS, Temassız ödeme gibi sistemlerin öncüsü bir bankadır. Garanti Bankası müşterilerine bu gibi hizmetleri sunarak, daima ön planda olmaktadır. Yazarkasa başvurusu yapmak için sizlere en yakın olan şubeye gidebilirsiniz. Bu şubeye giderek kayıt işlemlerini tamamlamış olan bireyler, başvurunun onay alabilmesi için bankanın belirlediği şartları yerine getirmek zorundadır. Garanti bankasının kampanyaları ise esnaflar için uygundur.

Sitemizde Kredi Kartı Borç Yapılandırma İşlemi konulu yazıları da buradan https://bankasikredi.com/kredi-karti-borc-yapilandirma/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ