Banka Kredi Kampanyaları

Konut Kredisinde En Uzun Vade Şekerbank 30 Yıl Vadeli

Başlığa bakacak olursak, sizlerde 30 yıl vadeyle kredi veren bir bankanın olmadığını düşünüyorsunuz. Ama sanılanın aksine Şekerbank artık 30 yıl vadeyle konut kredisi veriyor. Tüm manşetlere konu olan bu uygulama Şekerbank’dan geldi ve oldukça avantajlı teklifler sunuyor. Fakat bilindiği gibi vade süresi arttığı için, faiz oranları da eş zamanlı oluyor. O kadar faiz ödenir mi? Gibi bir cümle kullanacağını şimdiden duyuyor gibiyiz. Çünkü 30 yılda oldukça yüksek bir faiz ödemesi yapılıyor. Fakat Şekerbank’ın verdiği bu kredide, şuan yüksek bir rağbet var. Yani Şekerbank, bu krediye başvurmak isteyenler ile dolup taşıyor. Rekor başvurulara ulaşan bu kredi, kredi notu güzel olan ve düzenli geliri olan herkese veriliyor. Bunun dışında masraflar da çok düşük tutulmuş ve böylece konut kredilerinde yeni bir dönemin temelleri atılmıştır.

en uzun vadeli konut kredisi

Konut Kredisinde En Uzun Vade Şekerbankta: 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi

30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Uzun bir zamandır ev almak istiyor ve bunu 30 senede ödemek istiyorsanız, Şekerbank sizler için doğru adrestir. Şekerbank illa 30 yıl değil de, 30 yıla kadar herkese konut kredisi kullandırmaktadır. Arzu ederseniz kredinizi 29 veya da 19 sene de kullanabilirsiniz ve bu tamamen sizlerin özgür iradesine kalmış bir durumdur. Şekerbank’ın belki de en uzun ev alımları için sunmuş olduğu bu imkandan istifade edebilmeniz için kat mülkiyeti olan bir evi satın alıyor olmanız, 18 yaşını doldurmanız ve son olarak da kullanacağınız kredinin aylık taksitlerini düzenli ödeyebileceğinizi gösteren bir gelir belgesi gerekmektedir. Bunun dışında kredi notlarınız da önem arz eden bir noktadır. Kredi notu düşük olan bireylere, maalesef ki bu kredi imkanı sunulmuyor. Bir çok banka gibi alınması planlanan konutun %75 ekspertiz raporuna göre kredi olanağı sunan Şekerbank, bu başvuruları yalnızca internet üzerinden ya da sizlere en yakın şubeler üzerinden alıyor.

Şekerbank 30 yıl geri ödeme vadeli konut kredisi masrafları

Bankacılık da yapılan bir çok işlem için, yüksek tutarlarda ödemeler yapılmaktadır. Bu ödemelere genel olarak kredi tahsis ücreti de denmektedir. Yapılan gider masrafların da içeride yer alıyor olması, planlanan evin değerinin belirlenmesi için yetkilendirilmiş firmalar tarafından belirlenmiş rapor giderleri, kredi tahsis ücreti, birde alınacak olan evin raporlarının düzenlemesi için alınan tüm masraflar, bireylerden tahsis edilmektedir. Şekerbank 30 yıl vadeli konut kredisi masrafları aşağıda detaylı olarak yazılmıştır.

  • Ekspertiz raporunun yetkili firma tarafından hazırlanması için en az 1930 TL
  • Kredi tahsis ücreti en az kullanılan kredi miktarının %5 oranı (Krediye göre değişebilir)
  • Alınması planlanan evin ipotek edilmesi için harç bedeli en az 200 TL dir. (İpotek için ödenmesi zorunlu olan bir tutardır.)

Konuyla ilgili olarak Bankadan İkinci Konut Kredisi Çekilebilir mi adlı yazımızı da buraya https://bankasikredi.com/bankadan-ikinci-konut-kredisi-cekilir-mi/ inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ