Banka Kredi Kampanyaları

Kuveyt Türk Senin Bankan Ne İşe Yarar Avantajları Neler

Bankaların artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması ile beraber, günlük hayattaki para ile ilgili işlerimizin çoğunu bankalar üzerinden yapma konumuna kadar geldik. Bankalarda hem müşteri portföylerini genişletmek hem de kendi maliyetlerini düşürmek için, şubesiz bankacılık anlayışını her geçen gün geliştirmeye ve daha ileriye taşımaya devam etmektedir. İnternetin yaygınlaşması ile beraber, mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanan müşteri sayısı da eş zamanlı olarak artış göstermektedir. Yeni nesil internet bankacılığı sistemlerinden birisi olan Senin Bankan ile ilgili sizleri bu yazımızda aydınlatmaya çalışacağız.

kuveyt türk senin bankan nedir

kuveyt türk senin bankan

Kuveyttürk Senin Bankan

Özellikle son zamanlarda bankalar, aralarındaki rekabetin sürekli artış göstermesinden dolayı kendi dijital platformlarını aktif etmekte ve dijital bankacılık anlayışına tamamen geçiş yapmaktadır. Bu çalışmaların en son ve bilinen örneği ise Kuveyt Türk Senin Bankan’dır. Bugünkü yazımızda Senin Bankan hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Senin Bankan; Kuveyt Türk Katılım Bankası‘nın dijital bankacılık anlayışı ile gelişmiş olduğu bir dijital bankacılık platformudur. Senin Bankan uygulaması sayesinde; banka tarafından müşterilerine, kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayan bir ortam kurulması hedef alınmıştır. Ayrıca düzenlenen kampanyalarla da daha fazla indirimden faydalanmaları sağlanmıştır. Örneğin; Senin Bankan müşterileri, Türkiye ‘de bulunan tüm bankalara ait olan ATM‘ler ücretsiz olarak herhangi bir kesinti yapılmaksızın kullanma hakkına sahiptir.

Sürekli aktif olan bu kampanya ile beraber Senin Bankan müşterileri tarafından farklı bankaların ATM’lerinden yapılacak çekimlerin ücretleri Senin Bankan tarafından karşılanmaktadır. İadeler 10 iş günü içerisinde sizlerin hesabına yapılacaktır Senin Bankan tarafından müşterileri için özel banka kartları da veriliyor. Bunlar İhtiyaç Kart ve Sade Plus Kredi Kartı‘dır. Şimdi sizlere bunları detaylı olarak aktaralım.

Sade Plus Kredi Kartı

Bu kart sayesinde; her gün değişmeden yararlanacağınız indirimler, yurt içi yurt dışı tüm alışverişlerin taksit imkanı, Altın puan kazanma ve harcama (Puanlar harcanan tutara göre değişim göstermektedir) biriken bu altın puanların 10 TL olunca altın hesabınıza aktarılması ve nakit ihtiyacınız anında karttan anında avans gibi birçok güzel imkan sizlere verilmektedir. Altın hesabı için istenen herhangi bir ücret yoktur ve bu kart Altın kart olarak sizlere gelmektedir. Sale Plus Kredi Kartı başvurusu için de yine site üzerinden ya da online olarak direkt bir şekilde https://www.seninbankan.com.tr/urunler/senin-kartin/sale-plus-kredi-karti.11.aspx adresinde formdan başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç kart

Üye iş yerlerinden her türlü POS cihazlar için taksit olanağı, tek hesap ekstresi sayesinde takip kolaylığı, anlaşmalı kuruluşlardan yapılacak olan harcamalarda 6 ay ile 34 ay arasında taksit imkanı ile yine yurt dışı alışverişlerinde de taksitli alışveriş yapma olanağı sunulmaktadır. Senin Bankan İhtiyaç Kart başvurusu yapmak için öncelikli olarak Senin Bankan Bankacılık sisteminin internet sitesi olan www.seninbankan.com.tr adresine girerek buradan kartlar bölümünden ihtiyaç kart bölümüne girmeniz gerekmektedir. Direkt ulaşmak isteyen müşteriler ise https://www.seninbankan.com.tr/urunler/senin-kartin/ihtiyac-kart.12.aspx linkine tıklayarak karşılarına çıkacak formu doldurarak başvuru yapabilirler.

Sitemiz üzerinden Kuveyt Türk Katılım Bankası EFT Saatleri konulu yazımızı da bu bölümden https://bankasikredi.com/kuveyt-turk-eft-saatleri/ ortalama 3 dakika içerisinde okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ