Banka Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Almak

Banka şubelerinde olan uzun sıralar ve çalışma saatler nedeniyle birçok kişi kredi kullanacakları sırada şubeye gidememektedir. Bankalar bu evrede gelişen teknolojilerden de yardım alarak müşterilerine veya müşterisi olmak isteyen kişilere şubeye gitmeden kredi imkanını sunmaktadır. QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler bankanın şubesine gitmelerine gerek kalmadan rahat bir şekilde kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Bankanın sunduğu bu başvuru işlemleri sırasında sizlere SMS ile kredi başvurusu, internet üzerinden kredi başvurusu ve mobil şube aracılığıyla kredi başvurusu gibi farklı imkanlar sunulmaktadır. Kredi başvurunuzu bu seçeneklerden birisiyle gerçekleştirebilirsiniz.

finansbank şubeye gitmeden online kredi

qnb finansbank subeye gitmeden kredi

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranları

QNB Finasbank kredi faiz oranları incelendiği zaman müşterilerine en uygun faiz oranlarını sunan bankalardan birisi olduğunu görüyoruz. QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler farklı faiz oranları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. Banka üzerinden kredi kullanacağınız sırada sizlere sunulan faiz oranları şu şekildedir:

-10 bin TL 48 ay vade ile kredi kullanımınızda en düşük %1.33 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 299.80 TL olacaktır. Toplam geri ödemeniz gereken tutar ise 14 bin 390.40 TL olacaktır.

-20 bin TL 48 ay vade ile kredi kullanımınızda en düşük %1.33 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 599.61 TL olacaktır. Toplam geri ödemeniz gereken tutar ise 28 bin 781.28 TL olacaktır.

QNB Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu

QNB Finansbank birçok bankanın aksine SMS ile kredi başvurusu kabul eden bankaların da arasında yer almaktadır. Kredi Finansçıdan Alınır kampanyası kapsamında uygun faiz oranları üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler TC kimlik numaraları yazarak 5030’a göndermeleri gerekmektedir. Eğer bu başvurunuzu şubeden yaparsanız ödeme işlemlerinize 3 ay sonra başlama imkanına da sahip olursunuz. QNB Finansbank müşterisi olan kişiler internet veya mobil şube üzerinden başvurularını yaptıkları zaman onaylandığı takdirde kredileri hesaplarına yatacakları için hemen kullanma imkanına da sahip olurlar. Kredi başvurunuz sırasında kredi notunuza göre faiz oranı değişiklik gösterebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ