Banka Kredi Kampanyaları

Şubeye Gitmeden Anında Denizbank Kredi Başvurusu Yöntemi

Dijital bankacılık teknolojileri arasında ön planda olan bankalardan birisi olarak Denizbank’ı görebiliyoruz. Denizbank şubeye gitmeden kredi almak konusunda müşterilerine ve müşterisi olmayan kişilere farklı fırsatları bir arada sunmaktadır. Bankadan kredi kullanmak isteyen kişiler bankanın şubesine gitmeden farklı kanallar üzerinden başvuru işlemlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. Kredi başvurusu sırasında Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceğiniz gibi mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden de başvuru yapma imkanına sahip olursunuz. Başvurunuz olumlu sonuçlandıysa Denizbank müşterisi olan kişilerin hesaplarına kullanmak istedikleri kredi tutarları yansıtılacaktır.

denizbank online kredi

subeye gitmeden denizbank kredi basvurusu

Denizbank Kredi Faiz Oranları

Denizbank, müşterilerine farklı kredi kampanyalarını bir arada sunan bankaların arasında yer almaktadır. Bankadan kredi kullanma evresinde çok rahat bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve düşük faizler üzerinden kredi kullanma imkanına sahip olursunuz. Denizbank’ın kredi kullanımları sırasında sunduğu faiz oranları ve ödeme seçenekleri şu şekildedir:

-48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuzda %1.84 faiz oranı uygulanır. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 339.97 şeklindedir. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 16 bin 318,41 TL şeklindedir. Kredi tahsis ücreti olarak 52.5 TL alınmaktadır.

-48 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuzda %1.84 faiz oranı uygulanır. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 679.94 şeklindedir. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 32 bin 636,94 TL şeklindedir. Kredi tahsis ücreti olarak 105 TL alınmaktadır.

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

Denizbank, teknoloji konusundaki bütün gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri müşterilerinin kullanması için bütün imkanları sunuyor. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu evrede SMS ile de kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Denizbank cebimde kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler KREDİM yazarak TC kimlik numarasını yazmalı ve 3280’e göndermelidir. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurunuzun sonucu sizlere 5 dakika içerisinde SMS ile bildirilir. 55 bin TL’ye kadar 48 ay vade ile kredi kullanma imkanınız vardır. Aynı zamanda kredi başvurunuz sırasında sizden kefil veya herhangi bir evrak talebinde bulunulmamaktadır. Başvurunuz olumlu sonuçlandıysa kullanabileceğiniz kredi limiti size SMS ile bildirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ