Banka Kredi Kampanyaları

Şubeye Gitmeden Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizin en çok kullanılan kredi kartı markalarından birisi olan Bonus kredi kartı; Denizbank tarafından kullanılan markalardan birisidir. Şimdi bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Şubeye Gitmeden Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır kısaca izah etmeye çalışacağız.

denizbank bonus kredi kartı başvursu

denizbank bonus şubeye gitmeden kredi kartı

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Denizbank’ın Bonus kredi kartı hizmetlerine birçok kanal aracılığı ile başvurabilmek mümkündür. Denizbank hesabına sahip olan herkes, mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile “Kartlarım” bölümünden, kredi kartı başvurusunu anında yapabilmektedir. Kredi kartı başvurusunun sonucu ise SMS ile tarafınıza bildirilmektedir.

SMS

Denizbank’tan Bonus kredi kartı başvurusu yapabilmek için SMS kanalı bulunmaktadır. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek, KKART yazıp boşluk bıraktıktan sonra, T.C. Kimlik numaranızı yazarak 3280’e kısa mesaj göndermeniz durumunda kredi kartı başvurunuz alınacaktır. Çok kısa bir süre içerisinde ise olumlu ya da olumsuz olarak dönüş sağlanacaktır.

İnternet Sitesi

Denizbank’tan kredi kartı alırken, hesabı olmadığı için internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapamayan kişiler, internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunu çok kısa bir süre içerisinde yapabilmektedirler. T.C. Kimlik numarası, telefon numarası ve ekranda yazan güvenlik kodu, bu konuda sizden talep edilen bilgilerdir. Bununla birlikte diğer kimlik bilgileri, mesleki bilgiler, mali bilgiler ve iletişim bilgileri, sizden talep edilen diğer bilgiler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Çağrı Merkezi

İnternet üzerinden veya SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak istemeyen kişiler, bu konuda çağrı merkezini kullanabilmektedirler. 0850 222 0 800 No’lu numarayı arayarak, müşteri temsilcisine bağlanıp, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi dile getirmeniz durumunda, müşteri temsilcileri gerekli olan başvuru işlemleri için sizlere yardımcı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ