Banka Kredi Kampanyaları

Şubeye Gitmeden Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Sitemiz üzerinden bir çok kredi kartının online başvuru yöntemlerini paylaştığımız üzere; bu yazımızda da şubeye gitmeden Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır detaylı bir şekilde tarif etmeye çalışacağız. Bu konuda bir çok alternatif yöntem bulunuyor. Şimdi sırasıyla sizlerle bu yöntemleri paylaşalım.

garanti bonus internetten başvuru

garanti bonus şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Garanti Bankası Bonus kredi kartı alabilmek adına, Garanti Bankası hesabı olan herkes, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilmektedir. Mobil veya internet bankacılığı bölümünden, “Kartlarım” kısmına girerek, bu kısımda başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilerek, gerekli olan kredi kartı işlemleri başlatılmaktadır.

SMS

Garanti Bankası’ndan SMS ile kredi kartı almak istediğiniz zaman, DURUM yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numaranızı yazıp, 3390’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede kredi kartı başvurunuz gerçekleşir ve cevabı en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilir.

İnternet Sitesi

Garanti Bankası’nın Bonus kredi kartı imkanlarından faydalanabilmek adına internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilmek mümkündür. Bunun için öncelikle mini bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu formda; adınız, soyadınız, telefon numaranız, istediğiniz kart tipi ve ekranda yer alan güvenlik kodu gibi bilgileri girdikten hemen sonra, istediğiniz kredi kartının başvurusunu yapabilmeniz mümkündür.

Çağrı Merkezi

Garanti Bankası’nın kredi kartı imkanlarından faydalanabilmek adına çağrı merkezinden yardım alabilmekte mümkündür. Bunun için 444 0 333 No’lu telefon numarasını arayarak, kredi kartı bölümünü tuşlayıp, ardından kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Bu kısımda müşteri temsilcisine aktarılarak, sizlerden birtakım kişisel bilgileriniz talep edilecektir. Bu bilgilerin doğru bir şekilde müşteri temsilcisine belirtilmesinin ardından, kredi kartı başvurunuz tamamlanabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ