Banka Kredi Kampanyaları

Şubeye Gitmeden Yapı Kredi World Kredi Kart Başvurusu

Yapı Kredi Bankası world Kredi Kartı Başvuru Kanalları ile ilgili olarak genel anlamda sizleri bu yazımızda bilgilendirmeye çalışacak ve yine bunu şubeye gitmeden online ortamlardan nasıl yapabilirsiniz kısaca bahsetmeye çalışacağız.

world kart başvuru online

Şubeye Gitmeden Yapı Kredi World Kredi Kart Başvurusu Yöntemleri

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Hiç beklemediğiniz bir an da nakit ihtiyacı hissetmeniz durumunda, sizlere anında yardımcı olacak bir kredi kartı düşünün. Yapı Kredi Bankası kredi kartı işte tam da bu noktada en kısa sürede nakit para ihtiyacınızı karşılayarak, sonrasında kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Siz de en hızlı yoldan Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, bu konuda internet bankacılığı hesabınızdan ya da mobil bankacılıktan başvuru yapabilirsiniz.

SMS

Yapı Kredi, tek çekim olarak gerçekleşmiş olan alışverişlerde sizlere sonradan taksitlendirme imkanı sağlayabilen bir bankadır. Bu sayede alışverişleriniz çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Siz de Yapı Kredi’nin kredi kartı sayesinde, alışverişlerinizin ödemesini çok daha kolay bir hale getirmek istiyorsanız, WORLD yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıp, 4421’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

İnternet Sitesi

Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilme imkanınızın olduğunu söylemek isteriz. Bu sayede hemen kredi kartınızı çıkarabilir, düşük faiz oranlarından ve kolay ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numaranız, cep telefonunuz ve ekranda çıkan güvenlik kodunu girmeniz durumunda başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte kimlik bilgileri, kart seçimi, bilgi girişi, limit bilgileri ve onay aşamasını geçtikten sonra, artık siz de bir World kart sahibi olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

0850 222 0 444 No’lu telefon numarası, Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı imkanlarından faydalanabilmeniz adına ulaşabileceğiniz bir numaradır. Alışveriş yaptıkça kazanabileceğiniz bir kredi kartı arıyorsanız, bu numara üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ