Banka Kredi Kampanyaları

TEB Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltmek İçin Ne Yapmalı

Günümüzde neredeyse bütün alanlarda teknolojinin olumlu yönleri görülmektedir. Bu alanlardan özellikle bankacılık alanının çok fazla dikkat çektiğini görebiliyoruz. Bankacılık sektöründe en fazla avantaj sağlayan ürünlerden birisi de; para çekme ve nakit taşıma derdinden sizi kurtaracak olan kredi kartlarıdır. TEB ise verdiği kredi kartlarıyla dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. TEB bonus kredi kartı özellikle en fazla kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bazen ihtiyaçlarınız fazla olduğu için kredi kartı limitiniz yetmeyebilir. Bu tarz durumlarda bankanızdan kredi kartı limitinizi yükseltmesini talep edebilirsiniz. Eğer kredi kartı limitinizin düzenli bir şekilde yükseltilmesini isterseniz belirli aralıklarla limitiniz artırılacaktır.

teb bonus limit yükseltme

teb bonus kredi karti limiti yukseltmek icin ne yapmali

Düzenli Limit Artışı Nasıl Yapılır?

Bankaların sizlere sunduğu kredi kartlarının belli limitleri vardır. Kredi kartlarının bu limiti kişinin gelir durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Önceden insanların kredi kartlarında yaşadıkları sorunlar yüzünden bu konuda bir düzenleme getirilmiş ve kredi kartlarına akıllı limit uygulaması getirilmiştir. Bu uygulama kapsamında kişi bankaya kredi kartı almak için başvuruda bulunduğu zaman aylık gelir belgileri ve kimlik bilgileri istenmektedir. Bilgiler sisteme girildikten sonra kişinin adına çıkarılabilecek olan kredi  kartı limiti ortaya çıkar. Bu otomatik bir şekilde belirlenen kredi kartı limiti dışında banka müşterilerine kredi kartı vermez. Bir kişi kredi kartı çıkardıktan yaklaşık bir yıl sonra limit artışı başvurusu yapabilmektedir. Yalnız bu artırma işleminin bir sınırı bulunuyor. Kredi kartınızın kullanımında ilk yıl gelir bilgilerinizin 2 katı ikinci yıl ise 4 katı olarak kullanabilirsiniz. Düzenli limit artışında siz hiç uğraşmadan belli aralıklarla kredi kartınızın limiti artırılır.

TEB Bonus Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Kredi kartı limitinizi artırmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. TEB şubelerine giderek limit artışı başvurusu yapmanız bu yöntemler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda telefon bankacılığı üzerinden de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için TEB çağrı merkezi olan 0850 200 0 666 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise internet bankacılığıdır. TEB’in internet bankacılığı üzerinden Bonus kredi kartınızın limitini artırmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yine konuyla alakalı olan TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Almanın En Kolay Yolu konulu yazımızı da buraya tıklayarak https://bankasikredi.com/teb-internet-bankaciligi-sifresi-almanin-en-kolay-yolu/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ