Banka Kredi Kampanyaları

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limiti Arttırma Yöntemleri

Kredi kartları günlük hayat içerisinde doğru kullanıldıkları takdirde oldukça faydalı olabilen banka hizmetleri arasında bulunmaktadır. Yüksek limitli kredi kartlarına sahip kişiler ayrıcalıklı olarak kabul edilebilir. Yapıkredi Bankası’nın müşterilerinin kullanımına sunduğu farklı kredi kartı çeşitleri arasında yere alan World Card kullanıcısı  olan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kredi kartına sahip kişiler limitlerini arttırarak toplamda daha çok harcama yapabilme hakkı elde etmek istediklerinde Yapı Kredi Bankası’nın bu işlem için hizmet veren birimlerine başvurmalıdır. Bu birimler arasında banka şubeleri, internet şubesi, resmi mobil uygulamaları kullanılabilir. Aynı uygulamalar ve yöntemler kullanılarak eğer kart limiti bilinmiyor ise öğrenmek de mümkündür. Ayrıca kart limitinin görülebileceği diğer bir yerde hesap ekstreleridir.

world kart limit yükseltme

yapi kredi world kredi karti limiti arttirma yontemleri

Limit arttırma işlemleri için Yapıkredi’nin en hızlı hizmet veren birini çağrı merkezidir. 444 0 444 numarası çevrilerek sırasıyla 1, 2 ve son olarak tekrar 1 tuşlandığında ulaşılan ilgili kart menüsü üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir şekilde limit arttırma başvuruları yapılabilmektedir. Bu şekilde yapılan başvurular hızlıca değerlendirmeye alınmakta ve uygun görülen kart sahiplerinin kart limitleri istedikleri doğrultuda arttırılabilmektedir.

Buna ek olarak Yapıkredi bankasında birden fazla kartı bulunan kişiler daha düşük limitli olan bir kartları var ise bunun limitini kullandıkları diğer kart tutarında yapabilme hakkına da sahiptir.

Limit Artışı Yapılırken Nelere Bakılır?

Bankalar kredi kartı ekstrelerini düzenli olarak ödeyen ve uzun süre boyunca kart kullanımı gerçekleştirmiş kişilere koalylıkla limit arttırımı hakkı verebilmektedir. Ancak görece daha kısa süre kart kullanımı gerçekleştirmiş kişiler ise gelir düzeylerine göre limitlendirilmiş olan kartlar alabilmektedir. Zaman içerisinde bu kartların limit arttırımı yapılması hakkı da doğmaktadır. Limit arttırılması birçok durumda kişiler için avantajlı bir durumdur. Bu sayede daha yüksek miktarda harcama yapabilmek mümkün hale gelmektedir.

Yapıkredi World kart kullanıcıları alışverişlerini yaparkenki avantajlı durumlarını limit arttırımı konusunda da korumaktadır. Müşterilerin yaptıkları kredi kartı limiti artışı talepleri sıklıkla kabul edilmekte ve bu durum gönderilen sonraki kredi kartı ekstresi üzerinde de görülebilmektedir.

Yine konuyla alakalı olan Kredi Kartımı İptal Ettirmiştim Tekrar Açtırabilir miyim konulu yazımızı da  buradan https://bankasikredi.com/kredi-kartimi-iptal-ettirmistim-tekrar-actirabilir-miyim/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ