Banka Kredi Kampanyaları

Ziraat Maximum Kredi Kartı Limiti Yükseltme Başvurusu

Ziraat Bankası, devlet desteğiyle beraber her geçen gün büyüyen bankaların arasında yer almaktadır. Banka, özellikle sunduğu yeniliklerle beraber adından birçok alanda söz ettirmiştir. Bankanın yeniliklerinden birisi de; son zamanlarda sıklıkla kullandığımız kredi kartlarıdır. Ziraat Bankası, kredi kart kullana müşterilerine farklı bir kredi kartı yaşatmak istemektedir. Günümüzde kredi kartlarını çok yoğun bir şekilde kullandığımız için bazı problemler yaşayabiliyoruz. Özellikle limit konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin olduğu görülmektedir. Ziraat Maximum kredi kartı kullanıyorsanız limit arttırma talebinde bulunarak bu sorunu çözebilirsiniz.

ziraat maximum limit arttırma

ziraat maximum kredi karti limiti yukseltme basvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

Ziraat Bankası’nda kredi kartı limitinizi artırmak istiyorsanız bunun için uygulayacağınız farklı yöntemler vardır. Kredi kartınızın limit yükseltme talebi 5 bin TL’ye kadar ise başvurunuzu cep şubeleri, internet şubesi, ATM’ler v telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kredi kartınızın limitinin 5 bin TL ver üzerinde olmasını istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine gelir durumunuzu gösteren belgelerle gitmeniz gerekir. Gelir belgenizi kira geliri, vergi levhası, hesap cüzdanı veya maaş bordrosu gibi belgeleri sunarak kanıtlayabilirsiniz. Talep ettiğiniz yeni kredi kartı limitinizi onaylayıp onaylamamak ise Ziraat Bankası’nın vereceği kararlar arasında yer almaktadır. Eğer kredi notunuz iyiyse ve başka bir kredi kartınız yoksa büyük ihtimalle başvurunuz onaylanacaktır.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı İle Neler Yapılabilir?

Ziraat Bankası, müşterilerinin bütçelerini sarsmayacak bir kredi kartı sunmayı hedeflemiş ve bunun için Ziraat Maximum kartları oluşturmuştur. Bu kartlarla alışveriş yapabileceğiniz gibi acil nakit ihtiyacı gibi durumlarda nakit avans kullanma hakkına da sahipsiniz. Kartla beraber kazandığınız puanları kullanabileceğiniz gibi anlaşmalı olan mağazalardan yaptığınız alışveriş sırasında taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Maximum kredi kartında temassızlık özelliği vardır. Size sunulan bu özelliği kullanarak yapacağınız 50 TL ve altındaki harcamalarınız sırasında işlemlerinizi şifre kullanmadan da hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bu şekilde işlem gerçekleştirildiği sırada uzun süre bekleme gibi bir durumdan kurtulursunuz. Aynı zamanda kredi kartı kaybolma, çalınma ve kopyalanma gibi durumlara karşı da güvenli bir şekilde teminat altına alınmıştır.

Yine konuyla alakalı olan 4440000 Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı konulu yazımızı da buradan  https://bankasikredi.com/4440000-ziraat-bankasi-telefon-bankaciligi-numarasi/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ