Banka Kredi Kampanyaları

Hakkımızda

bankasikredi.com, Türkiye Cumhuriyeti devletinde hizmet veren tüm bankaların bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık ürünlerinin tanıtımlarını, incelemelerini ve karşılaştırmalarını yaparak ülke vatandaşlarının aradığı bankacılık hizmetini kolayca bulmasına olanak sağlar.

Ayrıca birçok kişi tarafından merak edilen bankacılık işlemlerinin anlatımları ile birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlayan başlıkları ile bankasikredi.com; Türkiye’nin en güncel bankacılık platformudur.

Bu platform sadece tüketicileri bankacılık işlemleri konusunda bilgilendirmek amacıyla oluşturulan bir blog olup, herhangi bir kredi finansmanı, kredi takip işlemi, kredi sağlama gibi fonksiyonları bulunmamaktadır. Bu kapsamda yetkisi olan kuruluşlar, sadece ve sadece BDDK tarafından yetkilendirilmiş finans kurumlarıdır.

Lütfen banka ve diğer yetkili finans kurumları haricinde, sizlere kredi verebileceğini söyleyen, kredi çıkartabileceğini söyleyen kişi / kişilere itibar etmeyiniz, dolandırıcı kişiler olabileceklerini unutmayınız.

Tam da bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının; gerek bankacılık konusunda ve gerekse de diğer finansal konularda daha fazla bilgi sahibi olması misyonuyla oluşturulmuş bu bloğumuzun ilgili bölümlerinden istifade edebilirsiniz.