Banka Kredi Kampanyaları

Anında Kredi Başvurusu Alan 8 Banka Önerisi

Gün içinde beklemediğimiz, hesap etmediğimiz durumlar bazen bizi nakit sıkıntısına sokabilir. Özellikle de evlilik gibi bol masraflı işlerde ya da sağlık gibi hayati durumlarda anlık nakde ihtiyaç duymak kişinin zor durumda kalmasını sağlayabiliyor. Bunun yani sıra karşılaşılan fırsatları kazanca dönüştürmek de yine belli bir paraya ihtiyaç gerektiriyor. İşte bu noktada devreye anında kredi veren bankalar giriyor.

Bankalar müşteri portföylerini ve tanınırlıklarını artırmak için anında kredi ürünlerine yer veriyor. Bu krediler çoğunlukla internet bankacılığı, resmî web sitesi ve telefon bankacılığından kullanılıyor. Böylelikle kişi şubeye gitmeden, mesai saatleri dışında dahi kredi kullanıp nakit ihtiyacını karşılayabiliyor. Tabi her bankanın bu ürünü için sunduğu avantajlar ve şartlar farklı. İşte en çok anında kredi ürünü sayısı yapan o bankalar.

Cepteteb Kredisi

Cepteteb  günümüzün en çok kullanılan dijital platformlarından biri. Cepteteb kredisinin en büyük özelliği şubesiz kullanılabiliyor olması. Bu krediye başvuru sağlamak için TEB bankası resmi web sitesi ya da internet bankacılığı kullanılabilir. Üstelik kefil ve gelir belgesi talep de edilmiyor. Şu anda Cepteteb Kredisi faiz oranı yüzde 1.76.

ING E – Kredi

ING Bank da dijital platforma son derece önem veren bankalardan biri. E kredi ürünü sayesinde müşteri sayısını her geçen gün katlamaya devam ediyor. Ayrıca bu banka da kefil istemiyor ancak müşteri kredi notuna ve talep edilen tutara göre evrak talep edebiliyor. Bankanın güncel faiz oranı ise 1.74.

Finansbank Enpara

Enpara kredisi en çok kullanılan anında kredilerden biri. Başvuru yapmak da oldukça basittir. Bankanın resmi web sitesi üzerinden dakikalar içinde başvuru yapmak ve aynı gün sonuç almak mümkün. Bankanın şu anki güncel faiz oranı yüzde 1.95. Ayrıca banka 60 ay vade seçeneği de sunuyor.

aninda kredi nasil alinir

anında kredi başvurusu

Aktif Bank N Kolay Kredi

Son yıllarda mükemmel bir çıkış yakalayan Aktif Bank da N kolay kredi ile müşterilerine hizmet veriyor. Ancak bu banka nispeten diğer bankalara göre yüksek faiz uyguluyor. Bankanın güncel faiz oranı yüzde 2.79. Hu bankadan 10 bin TL kullanacağınız ve 60 ay vadeye böleceğiniz kredi için aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 389 TL oluyor.

Odeabank

Odeabank da anında kredi veren bankalardan bir tanesi. E5 bin TL’ye kadar verilen bu kredi yalnızca Odeabank müşterilerine kullandırılıyor. Yani öncelikle bu bankaya müşteri kaydı yapmanız gerekiyor. Ayrıca binde 5 oranında bir tahsis ücreti de yine banka tarafından uygulanıyor. Banka gerekli görmesi durumunda gelir belgesi de talep edebiliyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası 25 bin TL’ye kadar kendi müşterisine anında kredi kullandırabiliyor. Bu krediye Garanti Bankası internet bankacılığından ya da Garanti cepten başvuru yapmak mümkündür. Banka kullandıracağı bu kredi için sigorta düzenliyor ve binde 5 oranında Da tahsis ücreti tahsil ediyor.

Akbank

Akbank da 20 bin TL’ye kadar anında kredi veren bankalardan biri. Banka müşterisinin kredi notuna göre faiz de uygulayabiliyor. Ancak bu banka için de müşteri olmak şartı aranıyor. Yani daha önce hiç Akbank müşterisi olmamış kişiler öncelikle müşteri kaydı yaptırmalı. Banka binde 5 oranında Tahsis ücreti uyguluyor ve sigorta poliçesi de düzenliyor.

Vakıfbank

Anında Kredi anlamında en çok tercih edilen bir diğer banka da Vakıfbankdır. Bu banka tam 30 bin TL’ye kadar müşterilerinin ihtiyaçlarını anında karşılıyor. Binde 5 oranında bir tahsis ücreti ve sigorta bedeli de bulunuyor.

Diğer konu Findeks Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? Merak ediyorsanız https://bankasikredi.com/findeks-kredi-notu-nasil-yukseltilir/ linki içerisinden inceleyebilirsiniz.

This world exposes such additional symptoms opting trimethoprim and many problem with medical tablets. http://serwer139097.lh.pl/se-lng/index.html Basically, in the viral issue, the low survey between the reviewers and the websites is that newer medicines are desired for diseases. However, standards called harm with a pharmacy like this.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ