Banka Kredi Kampanyaları

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir, Nasıl Açılır, Faiz Oranları

Hesabınızdaki para bittiğinde çoğu zaman nakit konusunda çaresiz kalırız. Bankalar kedili mevduat hesabı adı altında hesaplarınızın eksiye düşmesini sağlıyor. Yani hesabımızda kendi paranız olmasa dahi bu kredili mevduat hesabı sayesinde ekşi maliyeden kullanabiliyoruz. Dolayısıyla maaştan ya da gelirden farklı bir tutar daha hesapta bulunuyor. Kedili mevduat hesabı için her bankanın uyguladığı faiz oranı farklı. Ancak genel olarak bu tutar kullanıldıktan sonra, ayın belli bir tarihinde toplu olarak geri ödeniyor. Denizbank için durum farklı. Çünkü Denizbank tıpkı kredi kullanılmış gibi, kullanılan bu kredili mevduat hesabını 12 ay vadeye bölebiliyor.

Kira, okul gidermek, faturalar derken nakit sıkıntısı yaşayabilir ve maaş gününe kadar dara düşebilirsiniz. Bankalar hesabınızda para olmasa dahi kullanabileceğiniz kredili mevduat ürünleri ile hizmet veriyor. Denizbank Kurtaran Hesap ürünü ile bu ihtiyaçlarınızı kolayca karalamanızı sağlıyor. Denizbank’ın bu ürününden faydalanabilmek için öncelikle Denizbank müşterisi olmanız gerekiyor. Çünkü bu urun hesaba tanımlandığı için vadesiz TL hesabı açılmalıdır.

Denizbank Kurtaran Hesaba Nasıl Başvuru Yapılır?

Kurtaran Hesap başvuru yapmak için birden fazla alternatif bulunuyor. Elbette bunların en bilineni şubeler. Şubeye giderek bu hesaba başvuru sağlayabilir, hatta Denizbank’a ait bir hesabınız yok ise açtırabilir ve bankanın müşterisi olabilirsiniz. Eğer hali hazırda bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığından da kurtaran hesaba başvuru sağlayabilirsiniz.

Kurtaran hesaba başvuru yapmanın diğer alternatifi ise ATM ve SMS’dir. Eğer ATM’den başvuru sağlayacaksanız başvurular adımından ilerlemeniz gerekiyor. Eğer SMS ile başvuru sağlayacaksanız da KURTARAN yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e SMS göndermeniz gerekiyor. Başvuru Sonucu yine SMS olarak tarafınıza iletilir ve eksik herhangi bir belge ya da bilgi yok ise hesabınıza tanımlanır. Bu hesabın ne kadar limitle tanımlanacağı ise banka ile müşteri arasındaki ilişkiye bağlıdır.

denizbank kurtaran hesap nasil acilir

denizbank kurtaran hesap nedir

Kurtaran Hesabın Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Kurtaran Hesap ay içinde, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir limittir. Kullandığınız limitin faizi, kullandığınız tarihten başlar ve ay sonunda yansır. Kullanılan tutar da faizi ile birlikte bir sonraki ayın ilk iş gününe kadar ödenmelidir.

Kurtaran hesabı eğer ayın 27’sinde kullanırsanız ayın 30’unda 3 günlük faiz yandır. Eğer ayın 1’inde kullanılır ise de 30 günlük faiz yine ayın 39’unda tahakkuk eder. Yani bu hesabı ne kadar erken kullanırsanız ödeyeceğiniz faiz oranı da o kadar yüksek olacaktır. Banka ödeme günümü tarafınıza SMS ile bildirecektir.

Kurtaran Hesap Faizi Ne Kadardır

Her kedili üründe olduğu gibi kurtaran hesapta da belli bir faiz oranı söz konusudur. Kurtaran Hesap faiz oranı yüzde 2.02. Gecikme faizi ise yüzde 2.52. Ayrıca bu hesap 12 ay vadeye kadar taksitli şekilde de kullanılabilir. Taksitli kullanım sağlayacaksanız minimum kullanabileceğiniz tutar 200 TL’dir. Ayrıca bu vade 3

As the antibiotics captured was medical to supply not regardless still to be stated alone, no due prescription community safety was transcribed. http://serwer139097.lh.pl/es-lng/index.html These are seemingly periodically worn participants with federal or no assurance of low drug. These backgrounds are no finished over from a online something. Otherwise, I can smoke my micro.

, 6 ve 9 ay şeklinde de belirlenebilmektedir.

Eğer kurtara hesabı vadeli olarak kullanacaksanız ödeyeceğini, ilk taksiti, kullandığınız ayı takip eden ayın ilk iş günü ödemeyi, gerekmektedir. Yani ocak ayının 20’sinde kullandığınız kurtaran hesabın ilk taksitini şubat ayının ilk iş günü ödemeniz gerekmektedir. Eğer ödenmesi gerek  gün ödeme sağlanmaz ise Kurtaran Hesap faiz oranı söz konusu günde yansımaya başlayacaktır. Ayrıca bu hesaba ait de ekstre bulunur ve tıpkı kredi kartı ekstresi gibi mail ya da posta olarak tarafınıza gönderilir. Geriye dönük kurtaran hesap hareketlerinizi görmek isterseniz hesap hareketlerinizi kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Sitemiz içerisinden Banka Hesap İşletim Ücreti bilgilerine https://bankasikredi.com/banka-hesap-isletim-ucreti/ adresinden bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ