Banka Kredi Kampanyaları

Banka Hesap işletim Ücreti

Bankalar hesap işletim ücreti adı altında müşterilerinden belirli miktarlarda kesintiler yapmaktadır. Bu kesintiler müşteri bazında küçük rakamlar olmasına rağmen genele vurulduğunda çok ciddi rakamlara tekabül etmektedir. Bu ücretler bankadan bankaya değişebilmektedir. Bugünkü yazımızda banka hesap işletim ücreti konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

akbank-hesap-isletim-ucreti

Akbank Hesap İşletim Ücreti

Akbank hesap işletim ücreti yıllık toplam 132.60 TL ‘dir. Bu para 6 ayda bir olmak 2 taksit halinde tahsil edilmektedir.

denizbank-hesap-isletim-ucreti

Denizbank Hesap İşletim Ücreti

Denizbank hesap işletim ücreti yıllık 138,96 TL olup, 12 aylık taksitlerle 11,58 TL olarak müşterilerden tahsil edilmektedir.

finansbank hesap işletim ücreti

Finansbank Hesap İşletim Ücreti

Finansbank hesap işletim ücreti yıllık olarak 153,00 TL olup, 4 taksit halinde 3 aylık periyotlarla 38,25 TL olarak tahsil edilmektedir.

garanti-bankasi-hesap-isletim-ucreti

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti

Garanti Bankası hesap işletim ücreti yıllık olarak 134,44 TL olup, bu para iki taksit halinde 6 ayda bir 67,22 TL olarak tahsil edilmektedir.

 halkbank-hesap-isletim-ucreti

Halkbank Hesap İşletim Ücreti

Halk Bankası hesap işletim ücreti yıllık 78 TL olmakla birlikte; bu Halkbank tarafından 12 aylık taksitler halinde tahsil edilmektedir. Halkbank hesap işletim ücreti olarak her ay 6,50 TL kesinti yapmaktadır. Halkbank ‘ta bu konuda en uygun bankalardan birisidir.

ziraat-bankasi-hesap-isletim-ucreti

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti

Ziraat Bankası hesap işletim ücreti yıllık olarak 80 TL ‘dir. Bu para da 4 taksit halinde 3 ayda bir hesabınızda 20 TL olarak kesilmektedir. Ziraat Bankası hesap işletim ücreti konusunda en uygun bankalardan birisidir.

teb-hesap-isletim-ucreti

TEB Hesap İşletim Ücreti

Türkiye Ekonomi Bankası TEB hesap işletim ücreti yıllık olarak 116 TL olup, 4 ayrı taksitte 3 ayda bir 29 TL olarak tahsil edilmektedir.

is-bankasi-hesap-isletim-ucreti

Türkiye İş Bankası Hesap İşletim Ücreti

Türkiye İş Bankası hesap işletim ücreti; yıllık olarak 108,00 TL olup, 2 taksit halinde 6 ayda bir olmak üzere 54 TL olarak tahsil edilmektedir.

vakifbank-hesap-isletim-ucreti

Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti

Vakıfbank hesap işletim ücreti yıllık olarak 96,00 TL ‘dir. Tahsilat ise, tek seferde tahsil edilmeyip, 1 yıla yayılmakta ve 12 ay taksitlerle aylık 8 TL ‘lik taksitlerle tahsil edilmektedir.

yapi-kredi-hesap-isletim-ucreti

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti

Yapı Kredi hesap işletim ücreti; yıllık 129 TL olup, iki defa hesaptan kesilerek 6 ayda bir olmak üzere 64,50 TL olacak şekilde tahsil edilmektedir.

Bankalar ile ilgili her türlü bilgiler için www.bankasikredi.com/category/banka-bilgileri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ