Banka Kredi Kampanyaları

Albaraka Türk EFT Saatleri

Bankacılık sektörünün son 10 yılına bakacak olursak ciddi anlamda teknolojik alt yapısının değiştiği ve elektronik ortamlar konusunda her geçen yeni bir projenin hayata geçirildiğini görmekteyiz. Eskiden para transferleri bile çok zor ve zaman alan bir işlem iken bugün sadece dakikalar içerisinde Türkiye ‘nin istediğimiz yerine yerimizden hiç kalkmadan havale ya da EFT ile kolayca para gönderebiliyoruz. EFT farklı bankalar arası yapılan bir para transferi olduğu için belli saatler aralığında yapılmaktadır. Bu saatlerde bankalara göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yazımızda Albaraka Türk eft saatleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Albaraka Türk EFT Saatleri

Albaraka Türk EFT saatleri saat 09:00 – 17:15 arasında yapılabilen bir işlemdir. Bu işlemi ister Albaraka Türk telefon bankacılığı ile isterseniz de internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Tabii ki herhangi bir Albaraka Türk şubesine giderek te EFT işleminizi yapabilirsiniz. Ancak hangi yolu seçerseniz seçin Albaraka Türk EFT saatleri aynı olacak yani saat 09:00 – 17:15 arasında EFT işlemlerini yerine getirilecektir.

albaraka türk eft saatleri

albaraka çalışma saatleri

Mesai Saati Dışında Yapılan EFT Ne Olur ?

Şunu da belirtmek gerekir ki; Albaraka Türk EFT saatleri dışında da EFT yapsanız işleminiz kabul edilecek, ancak ilk mesai saatinde yerine getirilmek üzere sisteme dahil edilecektir. İlk iş günü ile birlikte saat 09:00 itibariyle EFT işleminiz de yerine getirilecek ve para karşı hesaba ulaştırılacaktır.

Albaraka Türk havale saatleri ise 7 / 24 ‘tür. Yani istediğiniz an Albaraka Türk üzerinden havale yapabilirsiniz. Onayı verdiğiniz an para karşı hesaba geçecektir. Yine ister internet bankacılığı üzerinden ister mobil bankacılık üzerinden ya da isterseniz Albaraka Türk müşteri hizmetleri 444 5 666 nolu telefon üzerinden havale emri verebilirsiniz.

Kısaca Albaraka Türk Katılım Bankası geçmişi hakkında da sizlere bilgi verelim.Faizsiz bankacılık anlayışı ile yolan çıkan Al Baraka; 1985 yılında kurulmuş ve her geçen gün sıralamada üst sıralara çıkarak hizmetlerine devam eden katılım bankalarından birisidir. Türkiye ‘de 200 ‘den fazla şubesi ve 3 bin çalışanı olan Albaraka Türk Katılım Bankası; dünya genelinde büyük bir finans kuruluş olan ABG ( Albaraka Bankacılık Group ) ‘nin Türkiye ‘deki iştirakidir. Yurt dışında Irak ‘ta da şubesi bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası ‘nın % 23,08 ‘lik hissesi halka arz edilmiştir. ABG ( Albaraka Bankacılık Grubu ) ‘nin faaliyet gösterdiği coğrafyalar daha çok kuzey Afrika ülkeleri, orta doğu ülkeleri ve körfez ülkeleridir.

Albaraka Türk Katılım Bankası çalışma saatleri ise saat 08:30 – 12:30 arası ve saat 13:30 – 17:00 arasındadır. Albaraka Türk Katılım Bankası öğle arası ise saat 12:30 – 13:30 arasındadır. Daha detaylı bilgi için www.albaraka.com.tr adresine tıklayarak bankanın kurumsal internet sitesine ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ