Banka Kredi Kampanyaları

Fibabanka EFT Saatleri

EFT bildiğimiz üzere iki ayrı banka arasındaki banka hesapları arasında yapılan para transferine denmektedir. EFT açılımı ise  Elektron Fon Transferi ( Electronic Fund Transfer ) ‘dir. EFT işlemleri belirli saatler arasında yapılmakta, bu saatler de bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. Daha önce bankaların EFT saatleri konusunda sizlere www.bankasikredi.com olarak daha birçok kez bildirdiğimiz üzere; bu yazımızda da adını çok sık duymadığımız bankalardan birisi olan Fibabanka EFT saatleri konusunda bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Fibabank EFT Saatleri

Fibabank EFT saatleri saat 09:00 – 17:00 arasında yapılmaktadır. Hafta sonu tatilleri ve resmi tatil günlerinde EFT işlemi gerçekleştirilmemektedir. Vatandaşlar tarafından karıştırılan bir husus da EFT ve havale işlemidir. Havale işlemi 7 gün 24 saat yapılabildiği için EFT işlemindeki sistemin de bu şekilde işlediği düşünülmektedir ancak bu doğru değildir. EFT işleminde mesai saatleri dışında verilecek EFT emirleri sonraki ilk iş gününde işleme alınacak ve 15 – 20 dakika içerisinde para transferi gerçekleştirilmiş olacaktır. Biraz da Fibabank hakkında bahsedelim …

Fibabank Kimin

Ülkemizin bilinen iş adamlarından birisi olan Hüsnü ÖZYEĞİN ‘in finans sektöründeki faaliyetlerinden birisi de Fibabank ‘tır. Portekiz ülkesinin bir bankası olan Millenium Bank olan Türkiye ‘deki uzantısını satın alan Hüsnü ÖZYEĞİN, sektördeki tecrübesi ile birlikte bankayı hızla üst sıralara taşımayı başarmıştır. 2010 yılının sonunda faaliyetlerine başlayan Fibabanka, 750 ‘den fazla personeli, 60 ‘dan fazla şubesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bankanın daha çok sektörel olarak müşteri portföyü bulunduğunu, ilgilendiği sektöründe turizm sektörü olduğunu söyleyebiliriz. 2012 yılında banka kâr olarak 45 milyon 700 bin TL açıklamış, kâr bazında önceki yıla göre % 781 ‘lik bir artış kaydetmiştir.

Fibabank Çalışma Saatleri

Fibabanka EFT saatleri konusunda bilgi verdikten sonra son olarak Fibabanka çalışma saatleri saat 09:00 – 17:00 arası olup, saat 12:00 – 13:00 arasında öğle molası verilmektedir. Fibabanka ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Fibabank internet sitesi olan www.fibabanka.com.tr adresinden ya da Fibabank müşteri hizmetleri numarası 444 88 88 nolu telefonu arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ