Banka Kredi Kampanyaları

HSBC Şubeye Gitmeden Kredi Başvuru İşlemi Detayları

Mobil ve İnternet bankacılıklarının kullanım oranları artıkça, bankaların bu kanallar üzerinden sunduğu işlem olanakları da çeşitlenmektedir. Günümüzde birçok bankanın online işlemler menüsünden veya mobil uygulamalarını kullanarak, şubeye gitmeden kredi verdiği görülmektedir. HSBC bankasında; ihtiyaç kredisi, Mortgage kredisi, taşıt kredisi, kredili mevduat hesabı gibi kerdi seçenekleri bulunmaktadır. HSBC bankasından ihtiyaca yönelik kredi alabilmek için müşterilerin; internet sitesindeki formla başvuru yapabildikleri gibi, telefon bankacılığını kullanarak veya en yakın şubeyi ziyaret ederek kredi işlemelerini yerine getirmelerine olanak tanınmaktadır. Başvuru sırasında başvuru formu, kimlik belgesi, gelir belgesi, serbest meslek ve işletme sahiplerinin ticaret sicil gazetesi, şahsi faturalar, SGK bildirgesi ve gerekirse ek teminat belgeleri gerekebilmektedir.

hsbc online kredi

hsbc subeye gitmeden kredi basvurusu islemi

HSBC Bankasına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC çeşitli kanalları kullanarak müşterilerine kredi başvuru olanağı sunmaktadır. Bunların başında şubelerde bulunan bireysel veya kurumsal müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Ayrıca telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve ATM’ler kullanılarak da ihtiyaç duyulan kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvurularının olumlu veya olumsuz yanıtları, kayıtlı cep telefonuna gönderilmekte, ayrıca internet sitesinde bulunan başvuru sorgulama linkinden de gerekli bilgiler alınabilmektedir. İhtiyaç kredisi, premier ve advance ihtiyaç kredisi kampanyası, mortgage kredisi, ipotekli finansman kredisi ile taşıt kredisi türlerinde başvuru yapılabilmektedir. Bankanın bireysel müşterilerine ve kurumsal müşterilerinin kullanımına açılan iki adet telefon bankacılık hizmeti bulunmaktadır.

HSBC Bankası Kredi Faiz Oranları

HSBC bankasından, şubeden veya şubeye gitmeden yapılabilecek kredi başvurularında; ihtiyaç kredisinde maksimum 40 bin TL para alınabilmektedir. 1 ay ile 48 ay arasında vade seçenekleri bulunan ihtiyaç kredilerinde; aylık faiz oranı %1,48 olarak hesaplanmaktadır. 40 bin TL tutarında başvurulan ihtiyaç kredisinde, vade sayısı 48 olarak belirlendiğinde; aylık geri ödeme 1.245,35 TL olarak yapılmaktadır. Mortgage kredisinde bankanın verdiği en yüksek tutarın 500 bin TL olduğu görülmektedir. Bu seçenekle 12 aya kadar vade belirlenebilmektedir. Aylık %1,50 faiz oranıyla verilen Mortgage kredisinde; 500 bin TL 120 ay vadeli alındığında, aylık geri ödeme tutarının 9.009,26 TL olduğu görülmektedir. Taşıt kredisinde ise 200 bin TL maksimum, 48 ay vade ile alınan kredinin aylık faiz tutarı %1,70 olup, aylık geri ödemesi 6.573,55 TL olmaktadır.

Şubeye Gitmeden Online Kredi Başvurusu için https://onlinekrediler.net adlı web siteyi ziyaret ederek daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ