Banka Kredi Kampanyaları

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Diğer bankaların aksine İş Bankası kredi kartı başvuruları için çok daha kolay yöntemler sunmaktadır. SMS ile başvuru diğer bankalarda pek bulunmayan özelliklerden biridir. Bununla birlikte günümüzün yaygın kullanılan olanaklarından biri olan internet sayesinde de başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası şubeleri de başvurular için tercih edilebilir yöntemler arasındadır. Şimdi aşağıda ki yazımızda başvurular nasıl yapılır nasıl sonuç alabilirsiniz daha detaylı bir şekilde anlatalım.

maximum kartı başvuru

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

İş Bankası kredi kartı başvurusu için en mantıklı yol şubelere gidip bireysel başvuru yapmaktır. Çünkü bu sayede aklınıza takılan her soruyu birebir sorarak cevaplandırabilirsiniz. Ama tabii ki herkesin şubeye gidecek vakti olmuyor. Şimdi de Maximum Kredi Kartı başvurusu için diğer yöntemleri nasıl kullanacağımıza bakalım.

Türkiye İş Bankası’dan Kredi Kartı Almak İçin Başvurabileceğiniz Yöntemler;

Telefon aracılığı ile başvuru

Sms yoluyla kredi kartı başvurusu

Web aracılığı ile başvuru

Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu (Sadece kendi müşterileri)

ATM’lerden işlem yaparak kredi kartı başvurusu

Türkiye İş Bankası SMS Yoluyla Başvuru

İş Bankası bu başvuru kanalını yalnızca normal Maximum kredi kartları başvurusu için açmış bulunmaktadır. SMS yoluyla başvuruda bulunmak için normal mesaj yöntemi ile 4747 no’lu servis numarasına MAXIMUM boşluk TC kimlik numaranızı yazıp yollamanız gerekmektedir.

Bu Maximum kredi kartının en büyük özelliği diğer kartlara göre aidat kesiminin bulunmamasıdır. Bu sayede almış olduğunuz hizmetin ücretini ödemeden kredi kartını kullanma şansına sahip oluyorsunuz. İş Bankası bünyesinde bulunan diğer dört kart için bu yöntem kullanılmamaktadır. Diğer 4 kart için başvurular internet veya şube aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Türkiye İş Bankası Web Aracılığı İle Başvuru

İş Bank kredi kartı başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz bir diğer kolay yöntem ise web aracılığı ile yapacağınız başvurulardır. Web aracılığı ile yapacağınız internet bankacılığı ile istediğiniz her kredi kartına anında başvuru yapabilirsiniz. Bankanın resmi internet adresindeki linke tıkladığınız takdirde başvuru yapacağınız ekrana ulaşabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada almak istediğiniz kredi kartını seçerek, seçiminizle birlikte bilgilerinizi bankaya gönderebilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi iseniz bireysel şubeye giriş yaparak tek tıkla bu başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Kullanabileceğiniz Diğer Yöntemler

0850 724 0 724 no’lu numarayı ararak İş Bankası danışma hattına bağlanabilir ve sizinle iletişime geçen müşteri temsilcisinin sorularına cevap vererek kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuruların sonucunu öğrenmek için yine aynı numarayı arayıp süreci takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ