Banka Kredi Kampanyaları

Kuveyt Türk Şubeye Gitmeden Kredi Almak

Kuveyt Türk bankası, kar payı adı altında işlem gerçekleştirilen bankalardan biridir. İnternet bankacılığında kar payı ve finansman hesaplama tablolarını veren banka; eşya, arsa, eğitim, seyahat, hac ve umre, iş yeri, ikinci el binek araç, sıfır binek araç ve konut tipi krediler vermektedir. Müşterilerine verdiği kredilerde tahsis ücretini peşin olarak alan Kuveyt Türk, faiz tabiri yerine kar oranı tabirini kullanmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş şubeye gitmeden kredi verme olanağı sunmayan bankalardan biridir. Bu bankadan her hangi bir kredi türünde yapılacak başvurular içini en yakın şubeye bizzat başvuru gerçekleştirmek gerekmektedir. Banka online müşterilerinden, hesap işletim ücreti, havale ve EFT ücreti almadığını bildirmektedir.

kuveyt türk online kredi

kuveyt turk subeye gitmeden kredi basvurusu

Kuveyt Türk Bankasından Kredi Nasıl Alınır?

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. müşterilerine çeşitli ihtiyaçlarında kullanılmak üzere kredi seçenekleri sunmaktadır. Eşya kredisi, sıfır ve ikinci el taşıt kredisi, konut kredisi, seyahat kredisi, hac ve umre kredileri, arsa kredisi gibi kredi türleri bulunan bankada, bu seçeneklerden her hangi birini alabilmek için mutlaka banka şubelerine bizzat gitmek gerekmektedir. Bankanın internet sitesindeki online işlemlerde, mobil bankacılık uygulamasından veya çağrı merkezinden kredi alma olanağı sunulmamaktadır. Bu birimler üzerinden yalnızca kredilerde uygulanan kar payı oranlarının hesap tablolarına ulaşmak mümkün olmaktadır. Online işlemlerden; havale ve EFT gibi temel bankacılık işlemleri her hangi bir masraf ödenmeksizin gerçekleştirilebilmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kredi Faiz Oranları

Kuveyt Türk Bankasından şubeye gitmeden her hangi bir kredi türünden yararlanma olanağı bulunmamaktadır. Bu bankadan kredi almak için en yakın Kuveyt Türk şubesine bizzat başvuru yapma şartı bulunmaktadır. Verdiği kredilerde faiz oranı yerine kar oranı tabirini kullanan banka, online işlemler üzerinden kar payı hesaplama tablosunu sunmaktadır. Örnek bir hesaplama yapmak gerekirse; eşya kredisinde alınacak olan 10 bin TL tutarındaki kredinin en fazla 36 aya kadar vade seçeneği ile verildiği görülmektedir. Bu tutarın 48 ayda aylık geri ödeme taksit tutarı; 379,10 TL olarak belirlendiği, kar oranının (faiz oranı) ise aylık %1.49 olduğu belirtilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ