Banka Kredi Kampanyaları

Odeabank Şubeye Gitmeden Anında Kredi Başvurusu

Günümüzde ülkemizde faaliyet gösteren hemen hemen bütün bankalarda, şubeye gitmeden kredi almak veya kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Bu şekilde müşterilerine kerdi almak imkanı sunan bankalardan biri de Odeabank’tır. Nakit hazır ihtiyaç kredisi başlığı altında banka şubesine gitmeden kredi olanağı sunan bankanın, faiz oranlarının da ortalamalarda olduğu görülmektedir. Odeabank verdiği kredilerde, müşteri skorlaması yöntemi uygulayarak, müşteri puanına göre kredi faiz oranı belirlemektedir. Online kredi başvurusu olumlu sonuçlananlar, Odeabank müşterisi ise, banka şubesine gitmeden kredilerini kullanabilirken, banka müşterisi olmayıp kredi başvurusu olumlu sonuçlananlar, kredi kullandırım işlemlerinin tamamlanması için şubelere yönlendirilmektedir. İhtiyaç anında Odeabank’ta nakit hazır kampanyası dahilide, banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapmak, iki aşamalı işlemden sonra hızlı ve kolay olabilmektedir.

odeabank online kredi

odebank subeye gitmeden aninda kredi basvurusu

Odeabank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank’ın internet sitesine girerek, gerekli formun doldurulması sonucunda, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilmektedir. T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, ve doğrulama kodu girilerek ilk aşaması tamamlanan başvuru, sonrasında istenen kişisel bilgiler ve talep edilen kredi tutarı ile taksit seçenekleri belirlendikten sonra, kredi başvurusu tamamlanmaktadır. Bu başvuruya olumlu yanıt cep telefonu sms yöntemi ile gelmesi halinde, banka müşterilerinin şubeye gitmesine gerek kalmadan istedikleri tutar hesaplarına aktarılmaktadır. Banka müşterisi olmayan kredi başvurusunda bulunanlar ise, mesaj bilgisinde belirtilen en yakın Odeabank şubesine giderek kredi işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Odeabank Kredi Faiz Oranları ve Örnek Ödeme Tablosu

Şubeye gitmeden kredi alma olanağı bulunan Odeabank’ta, müşteri puanına göre özel faiz oranları hesaplanmaktadır. Bu bağlamda hesaplanan en düşük aylı faiz oranı; %1,39, en yüksek aylık faiz oranı ise; %1,49 olarak belirlenmektedir. Bu hesaplama üzerinden örnek vermek gerekirse, aylık %1,39 orandan kredi başvurusu kabul edilen müşteriler, 10 bin TL kredi almaları durumunda, 48 ay vadede 304,39 TL geri ödeme yapmaktadır. Şubeye gitmeden en az 3 aylık, en fazla 48 aylık vadelerde kredi alınabilmektedir. Belirlenen aylık geri ödemelere; sigorta masrafı ve efektif yıllık maliyet oranları eklenmemiştir. Bu değerlerin kişiye göre değişiklik gösterebildiği bildirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ