Banka Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank EFT Saatleri

Bankalar üzerinden yapılan para transferleri iki türlü olup, birisi EFT ( Elektrik Fon Transferi ) birisi ise havaledir. Bunları sırası ile açıklayacak olursak, EFT; farklı bankalar arasında elektronik sistem üzerinden yapılan para transferidir. Havale ise; aynı banka uhdesinde bulunan farklı hesaplar arasında elektronik sistem üzerinden yapılan para transferidir. EFT işlemi iki ayrı banka arasında olan bir transfer olduğu için; bu işlem belirli zaman aralıklarında gerçekleştirilmektedir. Bu saatler bankalar arasında farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle bugünkü yazımızda QNB Finansbank EFT Saatleri nedir kısaca sizlere bildirecek ve QNB Finansbank hakkında genel bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

qnb finansbank eft saatleri

finansbank eft saatleri

QNB Finansbank Kimin ?

Finansbank daha doğrusu yeni adıyla QNB Finansbank; ülkemizin duayen iş adamlarından Hüsnü ÖZYEĞİN tarafından 1987 yılında kurulan Finansbank ‘ın, 2006 yılında ilk önce NBG ( National Bank Of Greece – Yunanistan ‘ın en büyük bankalarından birisi ) ‘ye satılması ve daha sonra da NBG tarafından 2015 yılında QNB’ ye ( Qatar National Banka – Katar Ulusal Bankası ) 2 milyar 700 milyon dolara satılması sonucunda Katarlılar bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olan bankadır. Her iki satış işleminden daha da  güçlenerek çıkan QNB Finansbank bugün; 13 bin personel, 650 civarında şubesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank EFT işlemleri belli bir saatler arasında yapılabilmektedir. Bu saatler dışında verilecek EFT emirleri ise sonraki ilk iş gününde mesai başlangıcı ile birlikte işleme alınacaktır. QNB Finansbank EFT saatleri saat 09:00 – 17:15 arasında olmaktadır. 7 gün 24 saat EFT emri verebilirsiniz ancak az önce de belirttiğimiz üzere EFT emirleriniz ilk mesai başlangıcı ile birlikte işleme alınacaktır. Resmi tatil günleri, hafta sonu tatilleri gibi mesai dışı zaman dilimlerinde de EFT yapılamamaktadır.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

QNB Finansbank çalışma saatleri;  saat 09:00 – 12:30 arasında öğle öncesi, saat 13:30 – 17:00 arası da öğle sonrası olacak şekildedir. Banka saat 12:30 – 13:30 arası öğle molası vermektedir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde QNB  Finansbank şubeleri faaliyet göstermemektedir. Ancak burada bir parantez açarak İstanbul – Aksaray, Laleli, Langa Laleli şubeleri için aynı durum söz konusu olmayıp, bu şubeler Cumartesi günleri de çalışmaktadır.

QNB Finansbank ile ilgili her türlü sorunuz için ister bankanın resmi internet sitesi olan www.qnbfinansbank.com adresine ya da QNB Finansbank müşteri hizmetleri 0 850 222 0 900 nolu telefonu arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ