Banka Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank Emekli Kredisi Başvurusu 35 bin TL

Nakit sıkıntısı çeken emeklilerin ihtiyaç kredisi için başvurabileceği bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank, maaş müşterisi emeklilerin kısa süre içerisinde 35 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekmesini ve düşük faiz avantajından yararlanmasını mümkün kılmaktadır. Bu kapsamda kampanyaya katılmak isteyen emekliler için QNB Finansbank emekli kredisi başvurusu 35 bin TL için nasıl yapılır, prosedürler ve şartlar nelerdir gibi çeşitli konulara değinilmesi yararlı olacaktır.

finansbank emekli kredisi

qnb finansbank emekli kredisi

QNB Finansbank Emekli Kredisi

QNB Finansbank tarafından düzenlenen bu kampanya aslında tüm maaş müşterilerini ilgilendiren bir kampanyadır bu kapsamda emeklilerin öncelikle maaşlarını QNB Finansbank’a taşıması gerekir. QNB Finansbank emeklilerin maaşlarını QNB Finansbank’a taşıması halinde promosyon ödemesine hak kazanmasını da sağlamaktadır.

İlgili kredi ürünüyle 35 bin TL’ye kadar finansman başvurusu yapılabilir. İnternet şube, kısa mesaj, mobil bankacılık uygulaması, QNB Finansbank şubeleri ya da çağrı merkezi üzerinden kredi başvurusu yapılabilmesini de mümkün kılan QNB Finansbank, 3 ay erteleme olanağı da sunmaktadır.

Tüketicilerin onaylanan kredilerini çok kısa süre içerisinde hesabına tahsis etmesi mümkündür. Ek olarak yaygın şube ve ATM ağıyla emekli maaşları için kuyruk bekleme derdine de son veren QNB Finansbank, her geçen gün emekli özelinde daha fazla kampanya düzenlemektedir.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Hesaplaması 35 bin TL

QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi ürünü için belirlediği faiz oranı % 2.93’dür. % 2.93’lük faiz oranı hali hazırda piyasa ortalamasının oldukça altında bir orandır ve bu açıdan yararlanılabilecek en cazip kredi seçeneklerinden birisinin sunulduğunu söylemek mümkündür.

Tüketiciler QNB Finansbank aracılığıyla çekecekleri ihtiyaç kredisi için % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ve kredi miktarına, vadesine, kişinin yaşına ve sağlık durumuna bağlı olarak değişen miktarlarda hayat sigortası prim ödemesi yapmalıdır. Bu iki masrafın değişkenlik göstermesi nedeniyle aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmediğini bilmek gerekir.

35 bin TL kredi başvurusu yapan emeklilerin:

  • 12 ay vade için her ay 3625 TL, toplamda 43,504 TL,
  • 24 ay vade için her ay 2183 TL, toplamda 52,397 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1728 TL, toplamda 62240 TL ödeme yapması gerekir.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen emeklilerin başvuru için yararlanabileceği birden fazla hizmet kanalı vardır.

QNB Finansbank şubeleri aracılığıyla başvuru yapmak isteyen emekliler nüfus cüzdanı ve ikametgah ile birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuru prosedürlerini yerine getirebilir.

QNB Finansbank çağrı merkezi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen emekliler 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayıp kredi temsilcisine bağlanarak başvuru prosedürlerini yerine getirebilir.

Kısa mesaj aracılığıyla başvuru yapmak isteyen emeklilerin TCKN yazıp 5030’a sms atarak ön başvuru yapması mümkündür.

İnternetten başvuru yapmak isteyen emekliler QNB Finansbank’ın internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ana Sayfa > Krediler > İhtiyaç Kredisi adımlarını takip ederek kredi talebinde bulunabilir.

Ek olarak internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamasının içerisinden de kredi talebinde bulunulabilmektedir.

Yapılan kredi başvuruları 24 saat içerisinde değerlendirilip yanıtlanır. Daha önceden QNB Finansbank’ta hesap açılışı gerçekleştirildiyse tekrar şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten kredi tahsinini gerçekleştirmek mümkündür.

Elektronik İmza Nedir? Nasıl Satın Alınır? konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/elektronik-imza-nedir-nasil-satin-alinir okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ