Banka Kredi Kampanyaları

TEB Şubeye Gitmeden Kredi Almak İçin Başvuru Yöntemleri

Önceden bankalardan kredi başvurusu yapacağınız sırada uzun süre banka sırası beklemeniz gerekiyordu. Günümüzde teknolojinin özellikle bankacılık alanında gelişmeye başlamasıyla beraber kredi veya kredi kartı başvurusu yapma evresinde banka şubelerine gitmenize gerek kalmadı. TEB  müşterisi olan veya olmayan kişilere şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kredi başvuru imkanı sunan bankaların arasında yer almaktadır. TEB şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler eğer bankanın müşterisiyse internet şubesine veya mobil şubeye giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilirler. TEB müşterisi olmayan kişiler ise başvuru işlemlerini bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirerek başvuru sonucunu beklemelidir.

teb internetten kredi

teb subeye gitmeden kredi

TEB Kredi Faiz Oranları

TEB kredi konusunda müşterilerine farklı faiz oranları sunmaktadır. Bankadan kredi kullanmak isteyen kişiler bankanın kredi kampanyalarını değerlendirerek düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanma imkanına sahip olurlar. Bankadan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler maksimum 48 ay vade ile kredi kullanma imkanına sahiptir. Bankanın müşterilerine sunduğu kredi faiz oranları ve ödeme şekilleri şu şekildedir:

-10.000 TL 48 ay vade ile kredi kullanımlarınızda %1.79 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 335.91 TL’dir. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 16 bin 123,76 TL’dir.

-20.000 TL 48 ay vade ile kredi kullanımlarınızda %1.79 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 671,83 TL’dir. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 32 bin 247,67 TL’dir.

CEPTETEP İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB şubeye gitmeden kredi almak için en fazla tercih edilen kredi türünün CEPTETEP ihtiyaç kredisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu krediye başvuru yapmak için veya başvurunuz onaylandıysa  kredinizi kullanabilmeniz için şubeye gitmenize gerek yoktur. Bu krediye başvuru işlemleri mobil uygulama, internet şubesi ve TEB’in resmi internet sitesi üzerinden çok rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu kanallar üzerinden başvuru yapacağınız evrede kullanabileceğiniz minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı ise 30 bin TL’dir. Kredi kampanyasının faiz oranları ve alınan masraflar bankanın inisiyatifine bağlı olarak değişiklik gösterme imkanına sahiptir. Krediye başvuru yaptıktan sonra aynı gün içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ