Banka Kredi Kampanyaları

Türkiye Finans Eft Saatleri

Bankacılık işlemlerinin her geçen gün elektronik ortamlara daha çok bağımlı hale geldiği günümüzde; şubesiz bankacılık anlayışı ciddi anlamda ilerleme kaydetmiştir diyebiliriz. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılabilen işlemlerin de aynı oranda çeşitliliği ve sayısı artış göstermektedir. Örneğin para transferi, EFT yapma, havale yapma işlemleri hızlı ve kolayca halledilebilmektedir.  Havale işlemleri 7 / 24 yapılabiliyorken, EFT saatleri ise belirli zaman diliminde yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere Türkiye Finans EFT saatleri hakkında bilgi verecek ve banka hakkında genel anlamda bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

turkiye-finans-eft saatleri

türkiye finans eft

Türkiye Finans; şu an için TMSF ‘ye devredilen Boydak Holding ile yine Ülker markasıyla bilinen Yıldız Holding ‘in bir araya gelerek finans sektörüne girmeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Boydak Holding ‘e ait olan Anadolu Finans ile Yıldız Holding ‘e ait olan Family Finans ‘ın bir araya gelmesi ile kurulan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. 2005 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ( BDDK ) tarafından yapılan onayla birlikte finans sektöründe bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. 300 ‘e yakın şubesi, 4 bin civarında personeli olan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. 1 milyon müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir. Bundan 3 yıl sonra yani 2008 yılında NCB ( TheNational Commercial Bank ) tarafından % 61 ‘lik hissesi satın alınan banka sektörde hızla yükselişine devam etmektedir. NCB ( TheNational Commercial Bank ) Orta Doğu ‘da faaliyet gösteren Suudi Arabistan ‘daki en büyük bankadır.

Türkiye Finans EFT Saatleri

Az önce de belirttiğimiz üzere bankalar arası yapılan EFT işlemleri belirli zaman aralıklarında yapılmakta, Türkiye Finans EFT saatleri ise saat 09:00 – 17:15 arasındadır. Hafta içi mesai saatleri içerisinde geçerlidir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmamaktadır. Tatil saatlerinde EFT yapmanız halinde ise; EFT işlem emriniz alınır ve sonraki ilk iş gününde işlem gerçekleştirilir.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Türkiye Finans şubeleri çalışma saatleri de; öğleden önce saat 09:00 – 12:30 arasında, öğleden sonra ise saat 13:30 – 17:00 arasındadır. Saat 12:30 – 13:30 arası ise öğle molası nedeniyle şubeler kapalıdır. Türkiye Katılım Bankası ile ilgili daha detaylı bilgi için Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası 444 2 444 ya da 0 850 222 22 44 nolu telefonları arayabilir ya da Türkiye Finans internet sitesi www.turkiyefinans.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ