Banka Kredi Kampanyaları

Vakıfbank EFT Saatleri

EFT konusunda vatandaşlar arasında birçok yanlış bilinen şey bulunmaktadır. Bunlardan birisi de bankaların EFT saatleri ile ilgilidir. EFT saatleri Bankadan bankaya farklılık gösterdiği için tüketiciler bu konuda yanılabilmektedir. www.Bankasikredi.com olarak sizlere daha önceden birçok bankanın EFT saatlerini paylaştığımız üzere; bu yazımızda da Vakıfbank hakkında genel bilgi verecek ve Vakıfbank EFT saatleri konusunda sizleri kısaca bilgilendirmeye çalışacağız.

vakıfbank eft saatleri

vakıfbank eft

Vakıfbank EFT Saatleri

Vakıfbank EFT saatleri 09:00 – 16:45 arasında yapılmaktadır. Ayrıca resmi tatil günleri ve hafta sonu tatillerinde de EFT işlemi yapılmamaktadır. Eğer bu zaman dilimlerinde bir EFT işlem emri verecek olursanız bu durumda işleminiz alınacak ancak izleyen ilk iş gününde EFT emri gerçekleştirilecektir. Vakıfbank havale işlemleri ise 7 / 24 yerine getirilmektedir. Tabii ki bunun sebebi havale işleminin aynı bankalara ait olan hesaplar arasındaki para transferi işlemi olmasıdır. EFT işlemi farklı bankalar arası yapılan bir para transferi olduğu için belirli saatler esas alınarak yapılmaktadır.

Vakıfbank Kimdir

Vakıfbank; bir devlet bankası olup, dönemin başbakanı olan Adnan Menderes ‘in talimatıyla 1954 yılında kurulmuştur. Kuruluş sermayesi 50 milyon TL olup, bugün Türkiye ‘nin aktif büyüklük bakımından en büyük 7. bankasıdır. 13 bin personel, 900 şube, 3 200 ATM ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Gerek internet bankacılığı ve gerekse mobil bankacılık hizmetleri konusunda kendisini oldukça geliştiren Vakıfbank şubesiz bankacılık anlayışı ile yapılabilen işlem çeşitliliğini ve sayısını her geçen gün arttırmakta ve müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

vakifbank-calisma-saatleri

vakıfbank kimdir

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank EFT saatlerini paylaştıktan sonra hemen Vakıfbank çalışma saatleri konusunda da sizleri bilgilendirelim. Vakıfbank şubeleri çalışma saatleri saat 09:30– 17:00 arasında olup, Vakıfbank öğle arası ise saat 12:30 – 13:30 arasındadır.

Vakıfbank İletişim

Vakıfbank ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Vakıfbank internet sayfası olan www.vakifbank.com.tr adresine girebilir isterseniz de Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 724 nolu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Vakıfbank güncel kredi kampanyaları için de www.bankasikredi.com/guncel-kredi adresine girerek kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ