Banka Kredi Kampanyaları

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank, dijital bankacılık teknolojilerini kullanarak hizmet veren bankaların arasında yer almaktadır. Bu evrede müşterilerine veya müşterisi olmak isteyen kişilere sorunsuz bir hizmet sunmaya dikkat ettiğini söyleyebiliriz. Vakıfbank şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişiler şubede uzun kuyruklar beklemeden kredi alma imkanına sahip olurlar. Bankaların çalışma saatleri birçok kişinin çalışma saati ile çakışmaktadır. Bu yüzden kredi başvurusu yapılması için gerekli fırsat bir türlü yaratılamıyor. Vakıfbank ise müşterilerinin bu sorunlarına çözüm bulma amacıyla şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi kullanabilecekleri kanallar oluşturmuştur. Bankanın internet bankacılığı, mobil şube ve internet sitesi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

vakıfbank online kredi

vakifbank subeye gitmeden kredi

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank, müşterilerine sürekli farklı kredi kampanyaları oluşturmasıyla dikkat çekmektedir. Kredi kullanmak istediğiniz zaman bankanın sizlere farklı kampanyaları bir arada sunduğunu görebilirsiniz. Vakıfbank kredi faiz oranları ve ödeme tutarları şu şekildedir:

-10.000 TL 48 ay vadeli olarak kredi kullanımınızda %1.45 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi kullanımlarınızda toplam ödemeniz gereken tutar ise 14 bin 832,28 TL şeklindedir. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 309.02 TL’dir.

-20.000 TL 48 ay vadeli olarak kredi kullanımınızda %1.45 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi kullanımlarınızda toplam ödemeniz gereken tutar ise 29 bin 664,95 TL şeklindedir. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 618.03 TL’dir.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank bireysel müşterilerinin hepsine anında kredi kullanma imkanı vermektedir. Bu kredi kampanyası sayesinde çok rahat bir şekilde mobil bankacılık üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Bankanın maaşı müşterisi olmayan kişiler sadece Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanma imkanına sahiptir. Vakıfbank’ın sunduğu bu krediye başvurunuzu 7 gün 24 saat yapma imkanına sahipsiniz. Başvuru yapma evresinde mobil bankacılıkta yer alan Başvurular bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu bölümden İhtiyaç Kredisi Başvurusu bölümüne girmelisiniz. İnternet bankacılığı üzerinde de aynı bölümleri takip etmeniz gerekir. Bankanın bu kredi fırsatında sizlere %1.45 ile %1.55 arasında faiz oranı sunulmaktadır. Bankanın maaş müşterisi olmayan kişiler mobil bankacılık üzerinden maksimum 9 bin TL’ye kadar anında kredi başvurusunda bulunma imkanına sahiptir. Banka faiz oranlarını değiştirme imkanına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ