Banka Kredi Kampanyaları

Yapı Kredi Şubeye Gitmeden Kredi Almak

Yapı Kredi Bankası özellikle dijital bankacılık alanında attığı adımlarla her geçen gün dikkat çekici bir banka olma konumuna gelmiştir. Yapı Kredi şubeye gitmeden kredi almak ise basit bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında yer almaktadır. Banka, internet şubesi, mobil şube ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen kredi başvurularını kabul etmektedir. Bankanın kredi başvuruları konusunda müşterilerine farklı seçenekleri bir arada sunuyor olması müşterilerin istedikleri ortamda ve sorunsuz bir şekilde kredi başvurusu yapabilme imkanını beraberinde getirmiştir. Bankanın müşterisi olan veya olmak isteyen kişiler şubeye gitmeden rahatlıkla kredilerini kullanabiliyorlar.

yapı kredi online kredi

yapi kredi subeye gitmeden kredi

Yapı Kredi Bankası Kredi Faiz Oranları

Bir bankadan kredi kullanmadan önce ilk olarak o bankanın sizlere sunmuş olduğu faiz oranlarına ve kredi miktarına dikkat edersiniz. Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kullanacağınız zaman sizlere ihtiyaç kredilerinizde maksimum 48 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Bankanın şubeye gitmeden kredi almak isteyen kişilere sunduğu faiz oranları şu şekildedir:

-48 ay vadeli 10.000 TL kredi başvurunuzda %1.61 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık taksit tutarınız 321.52 olacak ve toplam geri ödemeniz gereken tutar 15 bin 433.14 TL olacaktır.

-48 ay vadeli 20.000 TL kredi başvurunuzda %1.56 faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 635.17 TL olacaktır. Geri ödemeniz gereken toplam tutar ise 30 bin 488.26 olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi şubeye gitmeden kredi almak için ilk olarak bankanın internet şubesine veya mobil şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. Krediler bölümü altında yer alan Kredi Başvurusu bölümünden gerekli olan başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız. Başvuru yaptıktan sonra sonucu sizlere sadece birkaç dakika içerisinde iletilecektir. Başvurunuz sonucunda eğer kredi başvurunuz onaylandıysa kredi tutarınız aynı gün içerisinde hesabınıza geçecektir. Sizlere kredi sözleşmeniz ve ödeme takvimi ile ilgili bilgiler mail olarak iletilir. Kredi başvurunuz sırasında eğer bilgileriniz yeterli gelmiyorsa sizden gelir belgenizle beraber bankanın bir şubesini ziyaret etmeniz istenebilir. Fakat düzenli bir geliri olan ve kredi notu iyi olan kişilerin böyle bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Şubeye Gitmeden Kredi başvuru konusunda daha detaylı bilgi için https://onlinekrediler.net adlı siteyi de ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ