Banka Kredi Kampanyaları

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Ziraat Bankası özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği yenilikler ile beraber müşterilerine farklı alanlarda kredi imkanı sunan bankaların arasında yer almaktadır. Öncesinde genellikle çiftçilere yönelik kredi kampanyaları düzenleyen Ziraat Bankası günümüzde bütün tüketicileri kapsayacak şekilde farklı kampanyaları düzenlemektedir. Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi almak ise bankanın müşterilerine kredi başvurusu yapacakları sırada şubeye gitmelerine gerek kalmadan bu başvurularını gerçekleştirme imkanını sunmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak istediğiniz zaman internet şubesi, mobil şube, telefon bankacılığı ve bankanın internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

ziraat internetten kredi

ziraat subeye gitmeden kredi cekmek

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Ziraat Bankası yaptığı kampanyalar kapsamında müşterilerine farklı faiz oranlarını bir arada sunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranlarına baktığımız zaman diğer bankalara göre daha düşük oranlar üzerinden hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası’ndan kredi kullanma evresinde sizlere sunulan faiz oranları ve ödeme tutarı şu şekildedir:

-Ziraat Bankası 10.000 TL 48 ay vade ile kredi kullanımlarınız sırasında en düşük faiz oranı %1.37 şeklindedir. Kredi kullanımınızda aylık taksit tutarı olarak 302.86 TL ödemeniz gerekir.

-Ziraat Bankası 20.000 TL 48 ay vade ile kredi kullanımlarınız sırasında en düşük faiz oranı %1.37 şeklindedir. Kredi kullanımınızda aylık taksit tutarı olarak 605.72 TL ödemeniz gerekir.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’nın SMS bankacılığı bölümünün çok fazla gelişmiş olduğunu görebilirsiniz. Bankaya SMS bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapma imkanınızda bulunmaktadır. Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu yapma evresinde telefonunuzun SMS bölümüne gelerek TUKETICI yazıp başluk bırakarak TC kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kredinin tutarı, kaç ay vade ile bu krediyi istediğinizi ve aylık net gelirinizi yazarak 4747’e göndermeniz gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kısa bir süre sonra sizlere yaptığınız kredinin sonucu hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Kredi başvurunuzun sonucu sizlere SMS ile bildirilir. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde Ziraat Bankası personeli sizleri arayarak hakkınızdaki detayları öğrenecektir. SMS ile başvurusu evresinde alınan onay sadece ön onay olarak geçmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ