Banka Kredi Kampanyaları

Albaraka Türk Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Yapma

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. faizsiz bankacılık tabir edilen sistemle faaliyet göstermektedir. Müşterilerine çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda kredi seçenekleri sunan banka, bu seçeneklerden her hangi birine başvuru için; banka şubelerinin veya telefon bankacılığının kullanılmasını zorunlu tutmaktadır. Albaraka Türk Bankası’nın verdiği her hangi bir kredi türünden, internet sitesi üzerinden başvuru yapma olanağı bulunmamaktadır. Verdiği kredilerde hesaplama türünü, aylık faiz oranı yerine kar oranı başlığı altında bildiren banka, kredi başvurularında en geç 24 saat içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt vermektedir. Başvuru sürecinde istenilen belgelerle birlikte, başvuru sahiplerinin en yakın Albaraka Türk şubelerine bizzat başvurmaları gerekmektedir.

albaraka online kredi

albaraka turk subeye gitmeden kredi

Albaraka Türk’ten Kimler Kredi Alabilir?

Albaraka Türk müşterilerine; konut finansmanı, araç finansmanı, eşya finansmanı, eğitim finansmanı, hac ve umre finansmanı, işyeri finansmanı, arsa finansmanı, 2B finansmanı, konut finansmanı ve daha birçok seçenekte ihtiyaca göre kredi vermektedir. 18 yaşını dolduran tüm müşterilerin, bu finansmanlardan yararlanma hakları bulunmaktadır. Tüketici finansmanına başvuranların; serbest meslek sahibi olmaları durumunda, vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi gibi evrakla birlikte en yakın şubeye başvurmaları gerekmektedir. Ücretli çalışanların ise; maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yeri yazısı ile en yakın Albaraka Türk şubesine başvurmaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Kredi Faiz Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası, müşterilerine verdiği kredilerde faiz oranı tabirini kullanmamaktadır. Bunun yerine kar oranı tabirini kullanan banka, online kredi alma olanağı sunmamaktadır. İnternet sitesinde kredi kar oranlarına ait hesaplama tablosu veren Albaraka Türk, kredi başvurularını şubeleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Dayanıklı tüketim finansmanı seçeneğinden bir örnekleme yapmak gerekirse; bu seçenekte maksimum 250 bin TL kredi imkanı sunulduğu görülmektedir. En fazla 48 ay taksit yapılabilen bu kredi türünde belirlenen faiz oranı; aylık %1.55 olarak hesaplanmaktadır. Dayanıklı tüketim finansmanından 10 bin TL kredi alıp, 48 ayda geri ödemeyi planlayanlar; aylık 316,80 TL ödeme yapmaktadır. 48 ay sonunda bankaya ödenecek olan toplam tutar ise; 15.206 TL olarak belirlenmektedir. Bu işlemden 50 TL tahsis ücreti alınmaktadır.

Sitemizde yer alan Albaraka Türk EFT Saatleri ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/albaraka-turk-eft-saatleri/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ