Banka Kredi Kampanyaları

Garanti Bankası ATM’den Cebe Para Nasıl Gönderilir?

Bankalar para gönderme işlemleri sırasında kullanıcılarına birçok farklı yöntemi bir arada sunmaktadır. Havale ve EFT yöntemleri dışında kullanıcılara en fazla sunulan yöntemlerden birisi; cebe havale yöntemidir. Cebe havale ile para gönderme ne yazık ki bütün bankalarda yer almamaktadır. Garanti Bankası kullanıcılarına cebe havale üzerinden para gönderme işlemi sunmaktadır. İsterseniz Garanti ATM’leri üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir Garanti Bankası ATM’sine gittikten sonra para gönderme bölümüne gelmeniz gerekir. Bu bölüme geldikten sonra sizlere sunulan seçenekler arasından cebe havale yöntemini tercih etmeniz gerekiyor. Bu yöntemi tercih ettikten sonra sizden istenilen bilgileri girerek cebe para gönderme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

garanti cebe para gönderme

garanti bankasi atm cebe para nasil gonderilir

Garanti Bankası Cebe Para Gönderme

Garanti Bankası cebe havale için mutlaka ATM’ye gitmenize gerek yoktur. Garanti Bankası’nın internet bankacılığı üzerinden de para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesine girdikten sonra Para Gönderme bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu bölüme girdikten sonra karşınıza çıkan seçeneklerden CepBank seçeneğine tıklamalısınız. Bu bölüme tıkladıktan sonra para gönderme işleminizi yapacağınız kişinin telefon numarasını başında 0 olmadan yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise göndermek istediğiniz tutarı girerek Gönder butonuna basmanız gerekiyor. Bu işlemler sayesinde çok kısa bir süre içerisinde para gönderme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Parayı gönderdiğiniz kişiye SMS gittikten sonra kişinin 1 hafta içerisinde gönderilen tutarı çekmesi gerekmektedir.

Garanti Bankası Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir?

Garanti Bankası’ndan cebe havale para çekme istiyorsanız ilk olarak Garanti Bankası ATM’sine gitmeniz gerekmektedir. ATM’ye gittikten sonra kartsız işlemler bölümünden Cepbank para çekme menüsüne tıklamalısınız. Sizden ilk başta parayı gönderen kişinin telefon numarası istenmektedir. Size parayı gönderen kişinin telefon numarasını sonrasında ise kendi telefon numaranızı girmelisiniz. Telefon numaralarının girişini yaptıktan sonra gönderilen tutarı girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise size gelen kısa mesajda yer alan tutarı girmeniz gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra bankamatikten para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiz. Para çekme işlemi sırasında sizden herhangi bir masraf alınmamaktadır. Fakat size parayı gönderen kişiden masraf alınır. Cebe havale para gönderme işlemlerini 7 gün 24 saat aktif bir şekilde yapabilirsiniz.

Yine konuyla alakalı olan İlk Kez Kredi Kullanacaklara Özel : Garanti İlk Kredim konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/ilk-kez-kredi-kullanacaklara-ozel-garanti-ilk-kredim/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ