Banka Kredi Kampanyaları

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Almanın Kolay Yolu

Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık hizmetleri ile beraber 7 gün 24 saat evden, ofisten dilediğiniz her yerden sizlerin işlem yapmasına olanak vermektedir. İnternet şubesinden bütün bankacılık işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi, yatırımlar da yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız yatırımları günün her saatinde kontrol edebilir ve yatırım durumunuzu öğrenebilirsiniz.

garanti internet bankacılığı şifre alma

garanti bankasi internet bankaciligi sifresi en kolay nasıl alınır

İnternet şubesine giriş yapmak için Banka’nın ya kredi kartı ya da Para Kart kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet şubesi şifresini aldıktan sonra, Garanti İnternet bankacılığına herhangi bir sorun yaşamadan girebilirsiniz. Peki Garanti Bankası İnternet Bankacılığı şifresi nasıl alınır?

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra, bireysel internet şubesi altında yer alan ilk kez parola almak istiyorum alanına tıklayınız.  Yeni açılan sayfada kartınızın son 6 hanesini yazarak devam etmeniz mümkündür. Bankanın müşteri değilseniz eğer, müşteri değilim butonuna basınız. Kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra, onay vererek formu gönderiniz. İnternet Şubesi parolası için gerekli sözleşmeler sizlere kurye aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Bankanın müşterisiyim fakat kartım yok diyorsanız, sağ kısımda bulunan kartım yok sekmesine tıklayınız. Yine bir başvuru formu içeren sayfaya yönlendirmeniz yapılacaktır. Müşteri numaranızı, annenizin evlenmeden önceki soy isminin bir ve ikinci harfini, daha sonra doğum tarihinizi yazarak devam ediniz. Başvurunuz onay aldıktan sonra, şifreniz kısa bir süre içerisinde alınmıştır olur.

Garanti Bankası internet şubesi parola oluşturma işlemleri için 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak yardım talep edebilirsiniz. İşlemleriniz tamamlamanızın devamında mobil imza, cep şifrematik yada şifrematik kullanmıyorsanız eğer, tek kullanımlık şifreleri alma durumunuz olabilir. Bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonuna, tek kullanımlık şifreler gönderilmektedir.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Unutma

İnternet şubesi tanımlamalar bölümünden şifrenizi aldınız, değiştirdiniz fakat daha sonra unuttunuz diyelim. Böyle durumlarda bankanızın sizlere ait olan Para Kart veya Kredi Kartı aracılığı ile şifrenizi alabiliyorsunuz.  Tercih ettiğiniz kartın son 6 hanesi ve şifresi ile parola al sayfasına geçiş yapınız. Cep telefonu numaranızı da yazdıktan sonra devam ediniz. İkinci adımda ise güvenlik bilgilerinizi istenen alana yazınız. Son adım ise parola belirleme kısmı olmaktadır. Bu kısımda yeni parolanızı oluşturarak, işlemlere devam edebilirsiniz.

Garanti Bankası parola alma işlemlerinizi Alo Garanti ile de kısa bir süre içinde yapabilirsiniz. İnternet şubesi şifresi istediğinizi karşı tarafa aktarmanızın devamında, tarafınıza söylenen yönlendirmeleri takip ederek işlemler ilerlemektedir. Kurumsal müşteriyseniz yada kredi kartınız yoksa, ona göre ilerlemeniz gerekmektedir. Tabi kredi kartı olmayan müşterilerin, öncelikli olarak formu doldurması gerekmektedir. Tüm bu kanallar aracılığı ile Garanti Bankası İnternet bankacılığı şifreleri alınmaktadır. Üstelik herhangi bir ücret ödemesi yoktur.

Sitemizde Banka Hesap İşletim Ücretleri ile ilgili yazılarımızı da buradan https://bankasikredi.com/banka-hesap-isletim-ucreti/ inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ